Online: Od 18:45 UWCL doma proti AS Řím | SK Slavia Praha
Více

Online: Od 18:45 UWCL doma proti AS Řím

Slávistky odehrají od 18:45 poslední zápas podzimu. V závěrečném zápase základní skupiny Ligy mistryň vyzvou na domácí půdě v Edenu italský AS Řím. Jakou sestavu vybral pro toto utkání trenér Karel Piták?

V posledním ligovém utkání letošního roku začne na pravém kraji zálohy Denisa Veselá, ve stoperské dvojici nastupuje zkušená dvojice Simona Necidová a kapitánka Diana Bartovičová. Levou stranu obranné čtveřice má na starosti Michaela Khýrová, branku Slavie bude střežit jednička týmu Olivie Lukášová. Ve středu pole bude hrát trojice ve složení Denisa Tenkrátová, Alika Keene a uzdravená Martina Šurnovská. O útočnou sílu se bude stranách další z navrátilců do sestavy Gabriela Šlajsová, Kristýna Růžičková a v útoku Tereza Kožárová.

Zdravotní problémy bohužel nepustí do hry Terezu Szewieczkovou a Terezu Krejčiříkovou.

Sestava: Lukášová, Veselá, Necidová, Šurnovská, Khýrová, Keene, Bartovičová, Tenkrátová, Růžičková, Šlajsová, Kožárová
Lavička: Fuchsová, Sladká, Nekesa, Černá, Bendová, Abrahamsson, Goretkiová, Divišová,Vithová

Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos posledního utkání letošního roku můžete sledovat od 18:45 na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články