Na úvod přípravy vysoká výhra s Trnavou | SK Slavia Praha
Více

Na úvod přípravy vysoká výhra s Trnavou

Svěřenkyně trenéra Karla Pitáka zvládly první přípravné utkání se třetím týmem slovenské ligy Spartak Trnava a na nové umělé trávě v Edenu nastřílely soupeřkám jedenáct branek. Dvakrát se prosadila Goretkitová a Růžičková.

Trenér Karel Piták poslal do každého z poločasů odlišnou sestavu a divákům se představily všechny hráčky slávistického kádru, kromě Terezy Krejčiříkové, která je po operaci křížových vazů v koleni a čeká ji dlouhá rekonvalescence. Na hřišti se objevila i americká hráčka Maggie Shaw, která je ve Slavii na testech.

„Zápas hodnotím kladně, vyhrály jsme a dařilo se nám i střelecky, navíc jsme zkoušely nové rozestavení, kdy jsme si ověřily naši univerzálnost. Na hřišti jsem se cítila skvěle, byla jsem ráda, že jsem mohla nastoupit v základní sestavě na svém oblíbeném místě střední zálohy i s kapitánskou páskou na ruce. Nová umělá tráva v Edenu je skvělá, jsme rády, že tam můžeme absolvovat všechny naše přátelská utkání. Zimní příprava pod trenérem Pitákem je zatím dost náročná, hlavně soustředění v Peci pod Sněžkou jsme naběhaly dost kilometrů a kopců,“ hodnotí zatím zimní přípravu mladá slávistka Albína Goretkiová.

V dalším utkání se slávistky představí opět na umělé trávě v Edenu, kde se v sobotu 4.2 od 14:00 utkají se Slavojem Vyšehrad.


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články