ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích, kde zápasem 18. kola otevřou nový stadion. V základní sestavě nechybí Mick van Buren a David Douděra.

Oproti prvnímu zápasu jara udělali trenéři dvě změny. V CFIG Areně vyběhne na pravém kraji obrany David Douděra, v útoku nastupuje od první minuty Mick van Buren, který se na výhře 5:1 nad Jabloncem podílel gólem a asistencí. Na lavičce už jsou připraveni po zranění David Pech s Tarasem Kačarabou i nejnovější posila Christos Zafeiris.

Zdravotní problémy nepustí do hry Tomáše Holeše, Davida Hovorku a Oscara, který na tréninku utrpěl tržnou ránu. Kvůli nemoci chybí Lukáš Masopust.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Santos, Jurásek D. – Hromada, Ševčík – Jurečka, Lingr, Olayinka – van Buren
Lavička: Mandous, Ogbu, Zafeiris, Tecl, Provod, Pech, Ewerton, Hronek, Schranz, Kačaraba, Jurásek M.

Zápas začíná na Stadionu Arnošta Košťála od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články