ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích, kde zápasem 18. kola otevřou nový stadion. V základní sestavě nechybí Mick van Buren a David Douděra.

Oproti prvnímu zápasu jara udělali trenéři dvě změny. V CFIG Areně vyběhne na pravém kraji obrany David Douděra, v útoku nastupuje od první minuty Mick van Buren, který se na výhře 5:1 nad Jabloncem podílel gólem a asistencí. Na lavičce už jsou připraveni po zranění David Pech s Tarasem Kačarabou i nejnovější posila Christos Zafeiris.

Zdravotní problémy nepustí do hry Tomáše Holeše, Davida Hovorku a Oscara, který na tréninku utrpěl tržnou ránu. Kvůli nemoci chybí Lukáš Masopust.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Santos, Jurásek D. – Hromada, Ševčík – Jurečka, Lingr, Olayinka – van Buren
Lavička: Mandous, Ogbu, Zafeiris, Tecl, Provod, Pech, Ewerton, Hronek, Schranz, Kačaraba, Jurásek M.

Zápas začíná na Stadionu Arnošta Košťála od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články