ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Pardubicím

Slávisté od 18:00 hrají v Pardubicích, kde zápasem 18. kola otevřou nový stadion. V základní sestavě nechybí Mick van Buren a David Douděra.

Oproti prvnímu zápasu jara udělali trenéři dvě změny. V CFIG Areně vyběhne na pravém kraji obrany David Douděra, v útoku nastupuje od první minuty Mick van Buren, který se na výhře 5:1 nad Jabloncem podílel gólem a asistencí. Na lavičce už jsou připraveni po zranění David Pech s Tarasem Kačarabou i nejnovější posila Christos Zafeiris.

Zdravotní problémy nepustí do hry Tomáše Holeše, Davida Hovorku a Oscara, který na tréninku utrpěl tržnou ránu. Kvůli nemoci chybí Lukáš Masopust.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Santos, Jurásek D. – Hromada, Ševčík – Jurečka, Lingr, Olayinka – van Buren
Lavička: Mandous, Ogbu, Zafeiris, Tecl, Provod, Pech, Ewerton, Hronek, Schranz, Kačaraba, Jurásek M.

Zápas začíná na Stadionu Arnošta Košťála od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

19. 6. 2024
SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Další články