MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích

Svěřenci Jindřicha Trpišovského poprvé v jarní části sezony ztratili body, v Teplicích remizovali 1:1. Podívejte se ve čtvrtém dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS, jak to Na Stínadlech v sobotu probíhalo.

Ligová šňůra osmi vítězných duelů v řadě v sobotu skončila. Na bleskový úder Vachouška ze 3. minuty odpověděl z pokutového kopu Stanislav Tecl, Mick van Buren z penaltového puntíku úspěšný nebyl.

V MATCHDAY vám ukážeme, jaká byla v kabině nálada o půli. Co říkal po utkání Tomáš Holeš, který do zápasu vyběhl po pěti měsících a deseti dnech.

Dozvíte se, jak si teplické hostování užívá senegalský útočník Babacar Sy a jaký dojem si odnesl ze svého premiérového startu v nejvyšší soutěži.

A také uvidíte skvělé slávistické fanoušky, kterých do Teplic dorazilo několik stovek a krom úžasné podpory po konci duelu uklidili svůj sektor.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články