MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích | SK Slavia Praha

MATCHDAY. Za kulisy remízy v Teplicích

Svěřenci Jindřicha Trpišovského poprvé v jarní části sezony ztratili body, v Teplicích remizovali 1:1. Podívejte se ve čtvrtém dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS, jak to Na Stínadlech v sobotu probíhalo.

Ligová šňůra osmi vítězných duelů v řadě v sobotu skončila. Na bleskový úder Vachouška ze 3. minuty odpověděl z pokutového kopu Stanislav Tecl, Mick van Buren z penaltového puntíku úspěšný nebyl.

V MATCHDAY vám ukážeme, jaká byla v kabině nálada o půli. Co říkal po utkání Tomáš Holeš, který do zápasu vyběhl po pěti měsících a deseti dnech.

Dozvíte se, jak si teplické hostování užívá senegalský útočník Babacar Sy a jaký dojem si odnesl ze svého premiérového startu v nejvyšší soutěži.

A také uvidíte skvělé slávistické fanoušky, kterých do Teplic dorazilo několik stovek a krom úžasné podpory po konci duelu uklidili svůj sektor.