Generálka B-týmu proti Bohemians v neděli na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Generálka B-týmu proti Bohemians v neděli na Xaverově

V neděli čeká slávistický B-tým generálka před jarní fází FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti rezervě Bohemians 1905. Utkání se odehraje na Xaverově od 10:15. Vstupné je zdarma.

Dvouměsíční zimní příprava se druholigovému B-týmu blíží ke konci. Už 6. března se slávisté pod vedením trenéra Marka Jarolíma představí v prvním jarním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, a to hned v pražském derby v epet Areně. Než k tomuto utkání ovšem dojde, mají sešívaní na programu ještě generálku proti rezervě pražských Bohemians 1905.

V zimní přípravě odehrála slávistická rezerva sedm utkání z toho ve čtyřech zvítězila, jednom remizovala a ve dvou svému soupeři podlehla. V přípravě patří k nejlepším střelcům B-týmu Štěpán Beran, který se v zápasech dokázal hned čtyřikrát prosadit.

Generálku na jarní část sešívaní odehrají v neděli 26. února od 10:15 na hlavním travnatém hřišti na Xaverově. Utkání nebude vysílané živě, ale pro všechny fanoušky je vstup na stadion zdarma. Tak neváhejte a přijďte podpořit B-tým před vstupem do jarní části sezony a užít si tak fotbalovou neděli se Slavií.

Aktuálně

Šestice slávistů v nominaci české reprezentace

2. 10. 2023
Trenér Jaroslav Šilhavý povolal ke kvalifikačním zápasům o EURO 2024 proti Albánii a Faerským ostrovům šest slávistů. Kdo bude hájit české barvy?

Sheriff Tiraspol: Hegemon z Podněstří

2. 10. 2023
Dvacet šest let existence, dvacet jedna moldavských titulů. To je neuvěřitelná bilance Sheriffu Tiraspol v jeho krátké historii. K tomu připočtěme vyplenění Santiaga Barnabéu či mezi slávisty nechvalně proslulé vyřazení z kvalifikace Ligy mistrů v roce 2009. Přinášíme vám představení čtvrtečního soupeře Slavie ve 2. kole základní skupiny G Evropské ligy.

Úspěšné nábory v partnerských klubech

2. 10. 2023
Září, měsíc slávistických náborů je za námi. Proběhly nábory do partnerských klubů v Březiněvsi, na Braníku, Čafce, Zbraslavi a ve Kbelích.

Další články