ONLINE: Od 18:00 čtvrtfinále MOL Cupu v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 čtvrtfinále MOL Cupu v Edenu

Slávisté hrají od 18:00 proti druholigovému Vyškovu o postup mezi čtyři nejlepší týmy domácího poháru. Po téměř půl roce se do branky v soutěžním zápase vrací Aleš Mandous.

Z nedělní jedenáctky zůstali v sestavě jen Aiham Ousou a David Jurásek. Poprvé po téměř půlroce chytá soutěžní zápas Aleš Mandous. První jarní start čeká Tarase Kačarabu, na pravém kraji obrany začíná David Pech. Středovou trojici tvoří uzdravení Oscar, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Václava Jurečku na hrotu útoku podporují z křídel Ewerton a Matěj Jurásek.

Sestava: Mandous - Pech, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek - M. Jurásek, Ševčík, Lingr, Oscar, Ewerton - Jurečka
Lavička: Stejskal, Ogbu, Olayinka, Zafeiris, van Buren, Douděra, Traoré

Zápas začíná v Edenu od 18:00 a v přímém přenosu ho můžete sledovat na webu ČT sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články