MATCHDAY. Na jihu Čech první jarní prohra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Na jihu Čech první jarní prohra

Slávisté poprvé od 9. října nevstřelili v ligovém střetnutí branku a v Českých Budějovicích prohráli 0:1. V šestém dílu formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS uvidíte, jak nedělní duel na Střeleckém ostrově probíhal.

Ukážeme vám, jak probíhala cesta slávistických fanoušků, kteří na utkání cestovali z Edenu vlakem a z budějovického nádraží pochodovali směr stadion.

Před výkopem utkání jsme zpovídali slávistickou ikonu Jiřího Lercha, současného asistenta v Dynamu. Mistr ligy z nezapomenutelné sezony 1995/96 a semifinalista Poháru UEFA, který sešívaný dres navlékal osm let, se podělil o nejsilnější vzpomínku na Františka Cipra a zavzpomínal také na zesnulého spoluhráče Martina Pěničku.

Vezmeme vás do kabiny před utkáním i na poločasovou přestávku a své dojmy ze zápasu, který rozhodla branka Quadriho Adedirana v 68. minutě, prozradí Mick van Buren, který si představoval povedenější návrat do svého bývalého působiště.

Ať se nový MATCHDAY líbí slávisti a těšíme se na vás v sobotu v Edenu, kde od 18:00 přivítáme druhou Plzeň.Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články