ONLINE: Od 18:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Liberci

Slávisté hrají od 18:00 poslední zápas před reprezentační přestávkou. V Liberci poprvé na jaře nastupuje od první minuty Lukáš Masopust.

Oproti minulému utkání udělali trenéři dvě změny. V základní sestavě pro utkání v Liberci je poprvé na jaře Lukáš Masopust, který bude mít na starosti pravý kraj obrany za Davidem Douděrou. Od první minuty nastupuje také autor vítězného gólu proti Plzni Ondřej Lingr.

Kvůli zdravotním problémům nejsou trenérovi k dispozici David Hovorka a Lukáš Provod. Ivan Schranz chybí kvůli žlutým kartám.

Sestava: Kolář – Masopust, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Douděra, Oscar, Lingr, Ševčík, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous – Ousou, Zafeiris, van Buren, Jurečka, Bořil, Hronek, Hromada, Traoré, Kačaraba, M. Jurásek

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články