ONLINE: Od 18:00 venku proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Liberci

Slávisté hrají od 18:00 poslední zápas před reprezentační přestávkou. V Liberci poprvé na jaře nastupuje od první minuty Lukáš Masopust.

Oproti minulému utkání udělali trenéři dvě změny. V základní sestavě pro utkání v Liberci je poprvé na jaře Lukáš Masopust, který bude mít na starosti pravý kraj obrany za Davidem Douděrou. Od první minuty nastupuje také autor vítězného gólu proti Plzni Ondřej Lingr.

Kvůli zdravotním problémům nejsou trenérovi k dispozici David Hovorka a Lukáš Provod. Ivan Schranz chybí kvůli žlutým kartám.

Sestava: Kolář – Masopust, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Douděra, Oscar, Lingr, Ševčík, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous – Ousou, Zafeiris, van Buren, Jurečka, Bořil, Hronek, Hromada, Traoré, Kačaraba, M. Jurásek

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články