MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry

V osmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely Slavie, se společně podíváme za kulisy sobotního ligového střetnutí v Liberci, které skončilo remízou 2:2.

Z úvodní trefy slávistického odchovance Červa, který svůj gól neslavil, se sešívaní rychle oklepali. Na 1:1 srovnal o čtyři minuty později Peter Olayinka, po zákroku na nigerijského křídelníka navíc Mick van Buren ve druhém poločase proměnil pokutový kop.

Vedení ale výběr Jindřicha Trpišovského neudržel, oslabený o vyloučeného Olayinku inkasoval vyrovnávací branku v páté z osmi nastavených minut.

O své dojmy z divokého závěru i třetí venkovní bodové ztráty v řadě se exkluzivně pro MATCHDAY podělil Petr Ševčík.

Uvidíte také, jak celý duel prožíval řidič slávistického autobusu Milan Osvald. Jak vypadá jeho zápasový režim a proč koncovky utkání probíhají bez jeho přítomnosti na stadionu?

A ukážeme vám také, jak realizační tým prožíval návrat na místo, odkud před pěti do Slavie zamířil. Své vzpomínky odkryli Jindřich Trpišovský, Zdeněk Houštecký i Ondřej Kolář. Očekávání extrémně náročného duelu se bohužel ukázalo jako pravdivé...

Aktuálně

Totální podcast s Filipem Březinou a Davidem Foldynou

23. 2. 2024
Každý bojovník s těžkou nemocí potřebuje kolem sebe partu lidí, kteří mu dodají sílu a odvahu říct: „Do háje s ní!“. V rámci měsíce února, který Slavia věnuje podpoře boje proti rakovině, se o svůj příběh podělili herec Filip Březina a předseda spolku FxCK CANCER David Foldyna.

Soupeř na úrovni Ligy mistrů. Na San Siro vzpomínám rád

23. 2. 2024
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii italský AC Milán. O soupeři pak promluvil trenér Jindřich Trpišovský a zavzpomínal i na utkání Ligy mistrů na legendárním San Siru.

Informace ke vstupenkám do Milána

23. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články