MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry

V osmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely Slavie, se společně podíváme za kulisy sobotního ligového střetnutí v Liberci, které skončilo remízou 2:2.

Z úvodní trefy slávistického odchovance Červa, který svůj gól neslavil, se sešívaní rychle oklepali. Na 1:1 srovnal o čtyři minuty později Peter Olayinka, po zákroku na nigerijského křídelníka navíc Mick van Buren ve druhém poločase proměnil pokutový kop.

Vedení ale výběr Jindřicha Trpišovského neudržel, oslabený o vyloučeného Olayinku inkasoval vyrovnávací branku v páté z osmi nastavených minut.

O své dojmy z divokého závěru i třetí venkovní bodové ztráty v řadě se exkluzivně pro MATCHDAY podělil Petr Ševčík.

Uvidíte také, jak celý duel prožíval řidič slávistického autobusu Milan Osvald. Jak vypadá jeho zápasový režim a proč koncovky utkání probíhají bez jeho přítomnosti na stadionu?

A ukážeme vám také, jak realizační tým prožíval návrat na místo, odkud před pěti do Slavie zamířil. Své vzpomínky odkryli Jindřich Trpišovský, Zdeněk Houštecký i Ondřej Kolář. Očekávání extrémně náročného duelu se bohužel ukázalo jako pravdivé...

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články