MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry

V osmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely Slavie, se společně podíváme za kulisy sobotního ligového střetnutí v Liberci, které skončilo remízou 2:2.

Z úvodní trefy slávistického odchovance Červa, který svůj gól neslavil, se sešívaní rychle oklepali. Na 1:1 srovnal o čtyři minuty později Peter Olayinka, po zákroku na nigerijského křídelníka navíc Mick van Buren ve druhém poločase proměnil pokutový kop.

Vedení ale výběr Jindřicha Trpišovského neudržel, oslabený o vyloučeného Olayinku inkasoval vyrovnávací branku v páté z osmi nastavených minut.

O své dojmy z divokého závěru i třetí venkovní bodové ztráty v řadě se exkluzivně pro MATCHDAY podělil Petr Ševčík.

Uvidíte také, jak celý duel prožíval řidič slávistického autobusu Milan Osvald. Jak vypadá jeho zápasový režim a proč koncovky utkání probíhají bez jeho přítomnosti na stadionu?

A ukážeme vám také, jak realizační tým prožíval návrat na místo, odkud před pěti do Slavie zamířil. Své vzpomínky odkryli Jindřich Trpišovský, Zdeněk Houštecký i Ondřej Kolář. Očekávání extrémně náročného duelu se bohužel ukázalo jako pravdivé...

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články