Vysoká výhra žen nad Baníkem Ostrava | SK Slavia Praha
Více

Vysoká výhra žen nad Baníkem Ostrava

Fotbalistky Slavie porazily v sobotu v rámci 13. kola 1.ligy žen doma v Horních Měcholupech Baník Ostrava 10:0. Čtyři branky vstřelila Marjolen Nekesa!

Slávistky si zastřílely a ve 13.kole 1.ligy žen nasázely Baníku Ostrava neoblíbenou desítku. V zápase se blýskla Marjolen Nekesa, která se v prvním poločase stihla trefit hned čtyřikrát. Dvě branky přidala Haleigh Stackpole, která se po svém příchodu do Slavie trefila již potřetí, dvě další branky vstřelila Michaela Khýrová a po jedné brance přidala do konečného výsledku Tamara Morávková a ve své premiéře ve slávistickém dresu i posila týmu Channing Foster.

„Výhra nad Ostravou pro nás byla velmi důležitá, protože za týden nás čeká derby se Spartou a bylo potřeba se dobře naladit, což se nám podařilo. Celý zápas jsme měly pod kontrolou, zvládly jsme vstřelit 10 branek a k tomu si vypracovat spoustu dalších brankových šancí. Teď je potřeba přenést tu dobrou náladu do celého týdne a dobře se připravit na zápas, který nás čeká. Věřím, že i příští týden se budeme po zápase společně radovat z výhry. Jsem moc ráda, že se mi podařilo vstřelit dvě branky a tím přispět týmu k vysokému vítězství,“ říká po výhře Michaela Khýrová.

„Myslím, že to byl skvělý zápas, začaly jsme dobře, hrály jsme podle našich představ a branky v úvodu utkání nám pomohly mít hru po celou dobu pod kontrolou. Jsem spokojena s góly, které jsem dala, ale šťastnější z vítězství a našeho výkonu jako týmu. Nyní se soustředíme na nadcházející derby, které nás čeká příští víkend,“ zhodnotila zápas střelkyně čtyř branek Marjolen Nekesa.

Už příští neděli 26.3. čeká fotbalistky Slavie derby žen od 14:00 v epet Aréně, v přímém přenosu O2 TV Sport! Přijďte podpořit naše fotbalistky v boji o čelo ligové tabulky, vstupenky jsou v prodeji.

Aktuálně

Dorostenci zvládli utkání v Budějovicích, přípravky na turnajích v zahraničí

23. 4. 2024
U19 i U17 zvládly víkendová utkání v Českých Budějovicích. Přípravky vyrazily na turnaje do Německa a Polska. Skvělý B-tým porazil rezervu Dukly Praha vysoko 6:0. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

Další články