V neděli od 14:00 derby žen na Letné | SK Slavia Praha
Více

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Slávistky se nachází momentálně v čele tabulky, po remíze Sparty se Slováckem vedou ligovou tabulku o jediný bod. Boj o první příčku tabulky je tak velmi vyrovnaný a slávistky budou potřebovat vaši podporu.

V podzimní části ligy remizovaly naše fotbalistky se Spartou na domácím hřišti v Horních Měcholupech ve vyrovnaném zápase 2:2, kdy se střelecky prosadila Petra Divišová a Michaela Khýrová. Trenér Karel Piták bude mít k dispozici oproti podzimu všechny tři zimní posily Slavie Tamaru Morávkovou, Channing Foster a Haleigh Stackpole.

„Určitě je výhoda, když vedete ligu, psychická výhoda na naší straně je, ale derby je specifický a úplně jiný zápas, teprve tam se ukáže, jak na tom jsme. Na derby se vždycky těšíme, jsou to v lize ty nejtěžší zápasy a tím, že to má být jeden z těch největších zápasů ligy, se těšíme o to víc i tím, že budeme hrát na hlavním stadionu, i když na Letné. Má přijít hodně diváků, což je pro nás vždycky odměna, doufám, že přijde i hodně těch slávistických, podpoří nás a zápas zvládneme,“ věří před zápasem obránkyně Slavie Simona Necidová.

Derby žen je na programu v neděli 26.března od 14:00. Vstupenky jsou k dispozici online, nebo si je můžete zakoupit na stadionu Epet Areny v den zápasu. Utkání odvysílá přímým přenosem O2 TV Sport, hostem ve studiu bude zraněná záložnice Slavie Tereza Krejčiříková.

Slávisti, přijďte podpořit ženy v boji o titul!


Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články