V neděli od 14:00 derby žen na Letné | SK Slavia Praha
Více

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Slávistky se nachází momentálně v čele tabulky, po remíze Sparty se Slováckem vedou ligovou tabulku o jediný bod. Boj o první příčku tabulky je tak velmi vyrovnaný a slávistky budou potřebovat vaši podporu.

V podzimní části ligy remizovaly naše fotbalistky se Spartou na domácím hřišti v Horních Měcholupech ve vyrovnaném zápase 2:2, kdy se střelecky prosadila Petra Divišová a Michaela Khýrová. Trenér Karel Piták bude mít k dispozici oproti podzimu všechny tři zimní posily Slavie Tamaru Morávkovou, Channing Foster a Haleigh Stackpole.

„Určitě je výhoda, když vedete ligu, psychická výhoda na naší straně je, ale derby je specifický a úplně jiný zápas, teprve tam se ukáže, jak na tom jsme. Na derby se vždycky těšíme, jsou to v lize ty nejtěžší zápasy a tím, že to má být jeden z těch největších zápasů ligy, se těšíme o to víc i tím, že budeme hrát na hlavním stadionu, i když na Letné. Má přijít hodně diváků, což je pro nás vždycky odměna, doufám, že přijde i hodně těch slávistických, podpoří nás a zápas zvládneme,“ věří před zápasem obránkyně Slavie Simona Necidová.

Derby žen je na programu v neděli 26.března od 14:00. Vstupenky jsou k dispozici online, nebo si je můžete zakoupit na stadionu Epet Areny v den zápasu. Utkání odvysílá přímým přenosem O2 TV Sport, hostem ve studiu bude zraněná záložnice Slavie Tereza Krejčiříková.

Slávisti, přijďte podpořit ženy v boji o titul!


Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články