Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor | SK Slavia Praha
Více

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Blíží se tradiční jarní nábor do slávistické akademie. Nábor proběhne 20. dubna v tréninkovém centru v Horních Měcholupech od 17:00.

Letošní nábor je určený pro kluky i holky narozené v letech 2012 – 2018. Děti, které se náboru zúčastní, budou vybrány do struktur mládežnické akademie SK Slavia Praha, což znamená, že se zapojí přímo do prvních týmů SK Slavia Praha a nebo budou vybrány do našich partnerských klubů, se kterými akademie rozšiřuje spolupráci ve výchově mladých talentů. Více o spolupráci s partnerskými kluby.

Nábor v Horních Měcholupech je na programu od 17:00. Přijďte na nábor s předstihem, alespoň 30 minut, ať se všichni účastníci stihnou bez problému zaregistrovat a v 17:00 můžeme nábor oficiálně zahájit.

Slávistická školička pro ty nejmladší probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Neváhejte přivést v dubnu své malé ratolesti na nábor do Slávistické akademie!

Kontaktní osobou pro školičky i nábor je šéftrenér přípravek Kryštof Herold na tel: +420 608 871 174 nebo e-mail: krystof.herold@slavia.cz

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Uzávěrka registrací na nábor do mládežnické akademie bude ve čtvrtek 20. dubna ve 12:00.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Registrační formulář a více informací o náboru zde.

Aktuálně

B-tým postupuje do druhé ligy

15. 6. 2024
Slávistická rezerva postoupila po výhře 2:1 v odvetném utkání play off s Velvary do druhé ligy. O branky se postaral Samuel Pikolon a vlastním gólem hostující Libor Drozda.

Do Slavie přestupuje Alexandr Bužek

15. 6. 2024
Novou posilou Slavie je mládežnický reprezentant Alexandr Bužek. Devatenáctiletý záložník, který naposledy působil ve Zlíně, podepsal v Edenu smlouvu do 30. června 2028.

Myslel jsem, že je to vtip. Strašně se těším

15. 6. 2024
Alexandr Bužek po podpisu čtyřleté smlouvy se Slavií zavítal k prvnímu rozhovoru. Probrali jsme jeho první rok mezi elitou, konkurenci, která v Edenu panuje, reakci rodinných příslušníků i plány do nového angažmá.

Další články