Nábor do mládežnické akademie | SK Slavia Praha
Více

Nábor do mládežnické akademie

Mládežnická akademie SK Slavia Praha spouští nábory do jejích struktur. Nově budou nábory probíhat pouze v partnerských klubech, ve kterých budou děti následně také trénovat. Akademie SK Slavia Praha tak navazuje na projekt nového směru výchovy talentů, který spustila na jaře roku 2023, kdy kategorie U6, U7 a U8 trénují už pouze v partnerských klubech za dohledu profesionálních trenérů akademie SK Slavia Praha.

Nábory do struktur akademie SK Slavia Praha proběhly v září v pěti ze šesti úzce spolupracujících partnerských klubů. A to konkrétně na ČAFC Praha, v Březiněvsi, Kbelích, na Braníku a Zbraslavi. Nábory hráčů do klubu FC Háje JM proběhly v květnu a červnu a nyní je možnost si po individuální domluvě vyzkoušet trénink v tomto klubu.

  • REGISTRACE NA NÁBOR
  • REGISTRACE NA NÁBOR

    Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

    Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

    Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě, v odůvodněných případech pouze hygienické stanici v případě proti epidemiologického šetření.