Fotogalerie | SK Slavia Praha
Více

Nábor do mládežnické akademie

Nábor do mládežnické akademie se uskuteční ve dech 5. a 6. dubna 2022 od 17:30 v Horních Měcholupech na hřišti s umělou trávou (Hornoměcholupská 300, Praha 15). Na nábor mohou přijít v úterý 5. dubna děti ročníků 2016 a 2017 do slávistické školičky, a ve středu 6. dubna také od 17:30 děti ročníků 2015 - 2012. Přijďte na nábor s předstihem, alespoň 30 minut, ať se všichni účastníci stihnou bez problému zaregistrovat a v 17:30 můžeme nábor oficiálně zahájit. Také prosíme, aby si všichni účastníci přinesli svou podepsanou či jinak označenou lahev na pití z důvodu dodržování pitného režimu.

Slávistická školička probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 5. nebo 6. dubna své malé ratolesti na nábor do Slávistické akademie!

Kontaktní osobou pro školičky i nábor je šéftrenér přípravek Kryštof Herold na tel: +420 608 871 174

Více informací o projektu slávistické školičky

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Uzávěrka registrací na nábor do mládežnické akademie bude v pondělí 4. dubna ve 12:00. Ve stejný den bude také pozastavena registrace na nábor do fotbalové školičky.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě, v odůvodněných případech pouze hygienické stanici v případě proti epidemiologického šetření.