Nábor do mládežnické akademie | SK Slavia Praha
Více

Nábor do mládežnické akademie

Nábor do mládežnické akademie i školičky proběhne 20. dubna 2023 od 17:00 v Horních Měcholupech na hřišti s umělou trávou (Hornoměcholupská 300, Praha 15). Dubnový nábor je určený pro kluky i holky narozené v letech 2012 - 2018. Děti, které se náboru zúčastní, budou vybrány do struktur mládežnické akademie SK Slavia Praha, což znamená, že se zapojí přímo do prvních týmů SK Slavia Praha a nebo budou vybrány do našich partnerských klubů, se kterými akademie rozšiřuje spolupráci ve výchově mladých talentů. Více o projektu partnerských klubů.

Slávistická školička probíhá formou her, je určena pro děti narozené v roce 2017 a 2018 a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést v září své malé ratolesti na nábor do Slávistické akademie!

Kontaktní osobou pro školičky i nábor je šéftrenér přípravek Kryštof Herold na tel: +420 608 871 174 nebo e-mail: krystof.herold@slavia.cz

Více informací o projektu slávistické školičky

Jak se přihlásit na nábor?

Pro lepší organizaci náboru do Akademie SK Slavia Praha i Fotbalové školičky je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě, v odůvodněných případech pouze hygienické stanici v případě proti epidemiologického šetření.

Registrační formulář

Osobní údaje

Bydliště

Kontakt na rodiče