Nábor do mládežnické akademie | SK Slavia Praha
Více

Nábor do mládežnické akademie

Nábory do struktur mládežnické akademie budou probíhat v průběhu jara. Pro termíny a bližší informace sledujte sociální sítě mládeže a klubový web.

REGISTRACE

Pro lepší organizaci je třeba, aby každý zájemce vyplnil níže uvedený registrační formulář. Díky tomu budeme mít přehled o předběžných počtech dětí i jejich věku. Po odeslání registračního formuláře vám zpět přijde potvrzovací email.

Náboru se lze zúčastnit bez nutnosti registrace. I po uzavření registrací je možné na nábor přijít, ale je třeba počítat s delším čekáním na zapsání.

Vyplněním údajů souhlasíte se zpracováním a uschováním vašich údajů pro marketingové a statistické účely společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s. na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu a zpracovávat je jen s účelem, ke kterému byly shromážděny, a neposkytne je třetí osobě, v odůvodněných případech pouze hygienické stanici v případě proti epidemiologického šetření.

Registrační formulář

Osobní údaje

Bydliště

Kontakt na rodiče