ONLINE: Od 16:00 poslední kolo sezony | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 poslední kolo sezony

Slávisté stříbrnou sezonu uzavírají utkáním proti Slovácku. Loučí se Peter Olayinka, který nechybí v základní sestavě. Chytá Aleš Mandous.

Trenér na poslední zápas stříbrné sezony obměnil sestavu, v brance začíná Aleš Mandous, na hrotu startuje Stanislav Tecl. Na lavičce jsou připraveni tři mládežníci.

Samuel Pikolon začínal s fotbalem v šesti letech v klubu FC Slavoj Volyně v jihočeském kraji. V deseti letech pak přestoupil do Písku, ze kterého už pravidelně dojížděl na tréninky a přátelská utkání do Slavie. Do Slavistické akademie pak naplno přestoupil v srpnu 2019. V lednu 2023 byl vyhlášen druhým nejlepším mladším dorostencem roku 2022.

Dominik Pech začínal s fotbalem v šesti letech v Admiře a ve Slavii je od sedmi let. Šestnáctiletý záložník aktuálně nastupuje za tým U19 a reprezentuje v kategorii do sedmnácti let. Devatenáctiletý Daniel Šmiga už do A-týmu nakoukl, ale sbírá spíše starty ve druhé lize za B-tým, do Slavie přišel v lednu 2022 z Baníku Ostrava.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Matěj Jurásek, Lukáš Masopust a Ewerton.

Sestava: Mandous – Douděra, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Zafeiris, Oscar – Provod, Jurečka, Olayinka - Tecl

Lavička: Kolář – Ousou, Pikolon, van Buren, Pech, Bořil, Ševčík, Schranz, Kačaraba, Lingr, Šmiga

Zápas začíná od 16:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články