MATCHDAY o vnitřní síle, naději a odhodlání | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY o vnitřní síle, naději a odhodlání

Nedělní večer v Edenu se nesl ve znamení neutuchající bojovnosti – utkání otevřel projekt Kapitánská páska odkazující na jedenáct příběhů jedenácti statečných. I proto je tento MATCHDAY unikátní. Nejen svou délkou, ale hlavně obsahem.

17 581. Tolik fanoušků si našlo cestu do Vršovic a hnalo sešívané za třetí výhrou v ligové sezoně. Ještě než stihli slávisté zasypat soupeře třemi desítkami střel, proběhla stadionem minuta potlesku za zesnulého hasiče se sešívaným srdcem Zdeňka Hejduka, jehož malý syn obstaral slavnostní výkop utkání.

V tu chvíli už slávisté nastoupili na hřiště s jedenácti různými kapitánskými páskami, které pro ně navrhli ambasadoři CSR projektu Kapitánská páska. Každá s jiným příběhem, poselstvím, přáním.

Vezmeme vás do kabiny, která uvítala dlouholetého kamaráda Vladimíra Mikuláše bojujícího s nemocí ALS. Podíváme se na tribuny i na trávník, kde jsme vyzpovídali střelce vítězné branky Micka van Burena, Lukáše Provoda a ligového debutanta Michala Tomiče. Buďte u toho – exkluzivně na #slaviatv!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články