MATCHDAY o vnitřní síle, naději a odhodlání | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY o vnitřní síle, naději a odhodlání

Nedělní večer v Edenu se nesl ve znamení neutuchající bojovnosti – utkání otevřel projekt Kapitánská páska odkazující na jedenáct příběhů jedenácti statečných. I proto je tento MATCHDAY unikátní. Nejen svou délkou, ale hlavně obsahem.

17 581. Tolik fanoušků si našlo cestu do Vršovic a hnalo sešívané za třetí výhrou v ligové sezoně. Ještě než stihli slávisté zasypat soupeře třemi desítkami střel, proběhla stadionem minuta potlesku za zesnulého hasiče se sešívaným srdcem Zdeňka Hejduka, jehož malý syn obstaral slavnostní výkop utkání.

V tu chvíli už slávisté nastoupili na hřiště s jedenácti různými kapitánskými páskami, které pro ně navrhli ambasadoři CSR projektu Kapitánská páska. Každá s jiným příběhem, poselstvím, přáním.

Vezmeme vás do kabiny, která uvítala dlouholetého kamaráda Vladimíra Mikuláše bojujícího s nemocí ALS. Podíváme se na tribuny i na trávník, kde jsme vyzpovídali střelce vítězné branky Micka van Burena, Lukáše Provoda a ligového debutanta Michala Tomiče. Buďte u toho – exkluzivně na #slaviatv!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články