Informace pro fanoušky do Jablonce | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Jablonce

V 6. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Jablonce, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 27. srpna na Střelnici od 15:00 a vstupenky jsou již v prodeji.

Prodej vstupenek

Fotbalový klub v Jablonci nám vyšel vstříc a pro naše fanoušky poskytl celou jižní tribunu. Vstupenky jsou v online prodeji zde do celého sektoru na tribuně Jih. Cena za lístek je 400 korun pro dospělého a 200 korun pro dítě do 140 cm.

Pokud nebude vyprodáno, budou vstupenky v prodeji i na místě. Lístky zakoupené s původním datem výkopu v 18 hodin jsou platné. Pokud vám však nový termín nevyhovuje, můžete si prostřednictvím prodejce vstupenek Ticketstream zažádat o refundaci a vrácení peněz do 24. srpna 2023.

Vstupenku není třeba tisknout, stačí ji ukázat v telefonu jako soubor nebo v mobilní peněžence.

Pokud se na zápas chystáte do jiného sektoru, řiďte se instrukcemi na webu Jablonce. Na ostatní tribuny doporučujeme jít bez klubových symbolů.

Výjezdy fanouškovských organizací

Pokud hledáte dopravu do Jablonce, můžete využít společné dopravy buď Tribuny Sever, anebo společného autobusu Odboru přátel a Fanklubu.

Parkování a vstup

Vstupenky budou v prodeji i na místě u sektoru hostů 90 minut před utkáním. Ve stejný čas se otevírá i vstup na stadion. Přístup k sektoru hostů je z Vrkoslavické ulice, parkování je možné na parkovišti Kauflandu nedaleko stadionu. Vše najdete na mapě níže, kterou si můžete otevřít i samostatně v novém okně.

Bezpečnostní kontrola

Doporučujeme všem fanouškům včasný příchod na stadion, aby se vyhnuli frontám na vstupenky a bezpečnostní kontrolu. FK Jablonec pro hostující fanoušky připravil vylepšené zázemí. Doporučujeme seznámit se s Návštěvním řádem stadionu, při vstupu na stadion bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky a bude probíhat namátková dechová zkouška na alkohol.

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články