Baník MATCHDAY. Jedině Béřa, TJ, choreo a další výhra | SK Slavia Praha
Více

Baník MATCHDAY. Jedině Béřa, TJ, choreo a další výhra

Po pěti kolech má FORTUNA:LIGA jediný stoprocentní tým. Slavii. Bývalý klub srazil Muhamed Tijani, Jan Bořil prožil emotivní návrat do základní sestavy po 687 dnech. V novém dílu MACHDAY toho na vás ale čeká mnohem víc.

Jak to v nedělním parném podvečeru v Edenu vypadalo? Jako v ráji. Do ochozů se vměstnalo 19 164 skvělých fanoušků, kulisa byla opět jedinečná. Jedinou branku do sítě ostravského celku vstřelil ve 47. minutě Muhamed Tijani, konečně si tak mohl odškrtnout premiérový soutěžní zásah v červenobílém dresu.

Na co se v novém MATCHDAY můžete těšit? Zavítali jsme do fanzóny na autogramiádu Iva Knoflíčka, Jana Sirotníka a Petry Divišové, v mobilním casinu Fortuny jsme hráli Lidskou ruletu.

Vystoupali jsme na střechu Edenu, abychom pro vás natočili exkluzivní záběry největší plachty historie českých stadionů, kterou připravila Tribuna Sever. 220x28 metrů, klobouk dolů, děkujeme!

O poločasové přestávce jsme zpovídali výjimečné hosty. Na utkání dorazily házenkářky Slavie, úřadující mistryně, které na domácí trůn usedly po 13 letech, a nejlepší ženský házenkářský tým světa Vipers Kristiansand. Jak si oba týmy užily fotbalový zážitek? Dozvíte se z úst reprezentační gólmanky Petry Kudláčkové a opory Vipers Jany Knedlíkové, která dokázala vyhrát Ligu mistryň šestkrát v řadě, ve Slavii působila deset let.

Po utkáních si objektiv naší kamery našel Muhameda Tijaniho, navrátilce s kapitánskou páskou na paži Jana Bořila a Tomáše Vlčka, který si jednogólovou výhru užíval na hrací ploše s dcerkou Lotty v náručí.

A nebojte, samozřejmě jsme zavítali i do kabiny.

Slávisti, nový MATCHDAY stojí za to! A těšíme se na vás ve čtvrtek v Edenu, kde vstoupíme do play off Evropské Ligy. Budeme vás potřebovat!

Aktuálně

Osm slávistů v české nominaci na EURO

28. 5. 2024
Trenér Ivan Hašek v úterý nominoval osm slávistů na EURO 2024 v Německu. Před zahájením šampionátu se reprezentace utká ve dvou přípravných duelech s Maltou a Severní Makedonií, do turnaje vstoupí 18. června soubojem s Portugalci.

Starší žáci se přiblížili k titulu, mládežníci vyrazili na turnaje do zahraničí

28. 5. 2024
Starší žáci U15 zvládli těžké utkání v Pardubicích a jsou tři kola před koncem blízko titulu. B-tým porazil v klíčovém utkání v boji o postup Domažlice. Mládežníci vyrazili na mezinárodní turnaje do zahraničí. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Jindřich Staněk Brankářem sezony

28. 5. 2024
Ligová fotbalová asociace v úterý zveřejnila vítěze individuálních anket ve FORTUNA:LIZE za sezonu 2023/24, Jindřich Staněk získal ocenění pro nejlepšího brankáře. Jindro, velká gratulace!

Další články