ONLINE: Od 15:00 šesté ligové kolo v Jablonci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 šesté ligové kolo v Jablonci

V šestém kole FORTUNA:LIGY hrají slávisté od 15:00 v Jablonci, kde budou chtít udržet stoprocentní ligovou bilanci. V základní sestavě nechybí ve formě hrající Muhamed Tijani nebo Jan Bořil.

Oproti čtvrteční výhře v play off Evropské ligy trenéři výrazně obměnili sestavu, zůstali jen brankář Ondřej Kolář, Tomáš Holeš a Lukáš Provod. Na Střelnici znovu nastupuje s kapitánskou páskou Jan Bořil, po zranění se od první minuty představí Conrad Wallem.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Sheriff Sinyan, David Pech a Oscar Dorley.

Sestava: Kolář – Holeš, Ogbu, Bořil – Tomič, Wallem, Hromada, Provod – van Buren, Jurečka, Tijani

Lavička: Mandous, Masopust, Zafeiris, Tecl, Chytil, Douděra, Ševčík, Boluwatife, Schranz, Vlček, Jurásek

Zápas začíná od 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články