MATCHDAY z Jablonce. Bod VARu, Douděra za 150 | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Jablonce. Bod VARu, Douděra za 150

Po výhře, prohře, remíze. MATCHDAY vychází stále. Podívejte se společně s námi za kulisy nedělního střetnutí v Jablonci, kde slávisté přišli o stoprocentní ligovou bilanci.

Zápas začal uctěním památky zesnulého Rudolfa Svobody, který během své kariéry působil ve Slavii, červenobílý dres navlékal dvě sezony mezi lety 1976 - 1978 (29 zápasů pro 9 branek), i Jablonci.

V utkání sešívaní neproměnili pokutový kop, dvě gólové radosti jim sebral videorozhodčí. Na vedoucí branku Pleštila odpověděl Tomáš Holeš, další příležitosti nebyly využity. Duel skončil smírem 1:1.

V novém dílu MATCHDAY uvidíte proslov Jindřicha Trpišovského o poločasové přestávce. Po závěrečném hvizdu se o své dojmy podělili Tomáš Holeš, který v lize skóroval poprvé od prosince 2021, a Jan Bořil. Právě jeho dělovku Holeš do sítě ve 48. minutě doklepl.

Před kameru zavítal i Petr Ševčík, který na plac zamířil v rámci trojitého střídaní a snahy trenérů oživit hru bezprostředně po příchodu týmu z kabiny po pauze.

V exkluzivním rozhovoru jsme si povídali s Davidem Douděrou, který Na Střelnici vyběhl do svého 150. ligového střetnutí v kariéře.

Slávisti, děkujeme za podporu! Dejte si nový MATCHDAY a těšíme se na vás v neděli, kdy v Edenu přivítáme Karvinou.


Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články