ONLINE: Od 18:00 doma proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 doma proti Karviné

Slávisté hrají od 18:00 poslední zápas před reprezentační přestávkou, ve Fortuna Areně hostí Karvinou. Poprvé v letošní sezoně chytá Aleš Mandous.

Trenérský štáb udělal oproti poslednímu ligovému utkání pět změn. Poprvé od závěrečného kola minulého ročníku bude tři tyče hájit Aleš Mandous, stoperskou trojici doplní Lukáš Masopust. Norské duo uprostřed hřiště bude zajišťovat Oscar Dorley a místo Micka van Burena zaujme Matěj Jurásek.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Holeš, Bořil – Tomič, Zafeiris, Oscar, Wallem – Jurásek, Tijani, Jurečka

LAVIČKA: Kolář, Ogbu, Chytil, van Buren, Provod, Ševčík, Ogungbayi, Hromada, Schranz, Vlček, Kačaraba

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články