Mládežníci podepsali své první profesionální smlouvy | SK Slavia Praha
Více

Mládežníci podepsali své první profesionální smlouvy

V uplynulých měsících podepsala pětice mládežníků své první profesionální smlouvy. Hodně štěstí v sešívaném i do budoucna!

Dominik Pech

Datum narození: 4. 9. 2006
Pozice: záložník

Sedmnáctiletý záložník, který do Slavie přišel v sedmi letech podepsal svou první profesionální smlouvu. Na konci soutěžního ročníku 2022/2023 si už stihl odbýt svůj debut za A-tým v ligovém utkání proti Slovácku. Následně se také zapojil do letní přípravy s A-týmem.

Eliáš Piták

Datum narození: 28. 3. 2006
Pozice: křídelník

Sedmnáctiletý křídelník, syn bývalého kapitána Slavie Karla Pitáka podepsal se Slavií svůj první profesionální kontrakt. Eliáš přišel do slávistické akademie v roce 2017 z Xaverova. Piták je také členem mládežnického výběru České reprezentace U18. Aktuálně nastupuje pravidelně za B-tým v ČFL.

David Hájek

Datum narození: 5. 6. 2006
Pozice: útočník

Sedmnáctiletý útočník, který přišel do Slavie v roce 2017 z rodného města Tomáše Součka, z Havlíčkova Brodu, podepsal svou první profesionální smlouvu v červenobílém. Hájek je členem mládežnického výběru České reprezentace kategorie U18. V aktuální sezoně nastupuje pravidelně za slávistický B-tým.

Filip Slavata

Datum narození: 17. 8. 2004
Pozice: brankář

Devatenáctiletý brankář Filip Slavata začínal s fotbalem v Třeboradicích v osmi letech. V roce 2015 se přesunul do Slavie. Od té doby obléká sešívaný dres. Filip patří k širšímu výběru brankařů, kteří se zapojují do tréninku s A-týmem. V aktuální sezoně patří do kádru slávistického B-týmu.

Karel Belžík

Datum narození: 16. 10. 2007
Pozice: záložník

Nejmladší z pětice, patnáctiletý talentovaný záložník, který aktuální nastupuje za kategorii U17 a U19 podepsal svou první profesionální smlouvu. Belžík je ve Slavii od svých osmi let.

Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do další práce v sešívaném dresu!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články