ONLINE: Od 17:00 na Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 na Slovácku

V předposledním kole Finále FORTUNA:LIGY se slávisté představí v Uherském Hradišti. Jakou základní sestavu vybral trenérský štáb?

Základní sestava doznala oproti domácímu střetu s Plzní tří změn. Do sestavy se vrací po karetním trestu Tomáš Holeš. Václava Jurečku bude na hrotu útoku podporovat Matěj Jurásek.

Ze zdravotních důvodu chybí Tomáš Vlček, Michal Tomič a Jan Bořil.

Sestava: Staněk – Holeš, Ogbu, Zima, Zmrzlý – Oscar, Ševčík – Douděra, Jurásek, Schranz – Jurečka

Lavička: Mandous – Sinyan, Wallem, Masopust, Tijani, Zafeiris, Tecl, Diouf, Chytil, van Buren, Provod

Zápas začíná v 17:00 a přímým přenosem ho vysílá O2 TV Fotbal.TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Fotbal, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio


Aktuálně

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

21. 6. 2024
Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

Sezona U19: stříbro na CEE Cupu i střelec Pikolon

20. 6. 2024
Náročný ročník 2023/24 má za sebou nejstarší dorostenecká kategorie U19. V přípravě přišlo stříbro a povedený CEE Cup. Vstup do ligového ročníku se však sešívaným nepovedl. Postupný herní progres vyústil v konečné čtvrté místo. Nejlepším střelcem týmu byl čtrnáctigólový Pikolon.

U19 a Al Abtal. Skalpy TOP klubů a komentář šéftrenéra

20. 6. 2024
Slávistický výběr do devatenácti let absolvoval uplynulou sezonu střetnutí se špičkou evropského fotbalu v rámci projektu Al Abtal. Slávisti porazili mimo jiné Juventus a Sporting Portugal. Do utkání nastupovali sešívaní v různých týmových složeních a pod jinými realizačními týmy.

Další články