Červenobílé zvonění aneb slávisté přivítali prvňáčky | SK Slavia Praha
Více

Červenobílé zvonění aneb slávisté přivítali prvňáčky

Ve třech základních školách na Praze 10 měli prvňáčci hned na svůj první školní den nečekanou a vzácnou návštěvu. Popřát hodně štěstí jim přišla legenda Vladimír Šmicer, odchovanec a opora A-týmu Tomáš Vlček a bývalí hráči a dnes trenéři B-týmu David Střihavka a Tomáš Jablonský.

Červenobílí ambasadoři přivítali a dekorovali celkem sedm tříd na ZŠ Eden, ZŠ Břečťanova a ZŠ Kouzelné školy. Na atmosféru a dětskou radost z dárků i známých tváří se můžete podívat na videu a fotkách níže.Červenobílé zvonění proběhlo na partnerských školách SK Slavia Praha. Klub se snaží dlouhodobě spolupracovat i s dalšími školami nejen v Praze, ale po celé České republice. Ať už se jedná o mateřské, základní, střední či vysoké školy. Od sezony 20233/24 navíc Slavia přichází s novým rozvojovým a edukativním projektem „Slavia rozvíjí a vzdělává“. Více informací o novém CSR projektu naleznete zde.

V případě, že se rozhodnete stát součástí společenství škol SKS, napište na e-mail csr@slavia.cz.

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól Evropské ligy

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články