Červenobílé zvonění aneb slávisté přivítali prvňáčky | SK Slavia Praha
Více

Červenobílé zvonění aneb slávisté přivítali prvňáčky

Ve třech základních školách na Praze 10 měli prvňáčci hned na svůj první školní den nečekanou a vzácnou návštěvu. Popřát hodně štěstí jim přišla legenda Vladimír Šmicer, odchovanec a opora A-týmu Tomáš Vlček a bývalí hráči a dnes trenéři B-týmu David Střihavka a Tomáš Jablonský.

Červenobílí ambasadoři přivítali a dekorovali celkem sedm tříd na ZŠ Eden, ZŠ Břečťanova a ZŠ Kouzelné školy. Na atmosféru a dětskou radost z dárků i známých tváří se můžete podívat na videu a fotkách níže.Červenobílé zvonění proběhlo na partnerských školách SK Slavia Praha. Klub se snaží dlouhodobě spolupracovat i s dalšími školami nejen v Praze, ale po celé České republice. Ať už se jedná o mateřské, základní, střední či vysoké školy. Od sezony 20233/24 navíc Slavia přichází s novým rozvojovým a edukativním projektem „Slavia rozvíjí a vzdělává“. Více informací o novém CSR projektu naleznete zde.

V případě, že se rozhodnete stát součástí společenství škol SKS, napište na e-mail csr@slavia.cz.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články