AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy

První zápas skupinové fáze Evropské ligy mezi Slavií a Servette Ženeva se bude hrát v Ženevě ve čtvrtek 21. září od 18:45. Prodej vstupenek již skončil.

Níže naleznete rozcestník:

  • Vstupenky
  • Výjezdy autobusy
  • Ženeva
  • Stade de Genève
  • Vstup a pobyt v sektoru
  • Kontakt pro případ nouze
  • Vstupenky

    Prodej vstupenek byl už ukončen.

    Výjezdy autobusy

    Na výjezd do Ženevy jsou na výběr následující možnosti:

    Ženeva

    Druhé největší město Švýcarska se nachází v jihozápadním cípu Švýcarska, na hranici s Francií, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rhôna.

    Stade de Genève

    Stadion Ženevy letos slaví 20 let od slavnostního otevření. Na EURU 2008 sehrála na tomto stadionu česká reprezentace 2 zápasy. Kapacita je 30 tisíc míst.

    Pochod

    Sraz bude na Park Baud-Bovy a pochod vyrazí v 15:45 na stadion. Trasa pochodu níže.

    Vstup do sektoru

    Fotky ke vstupu naleznete ve vláknu na Twitteru níže. Před sektorem hostů bude pro slávisty probíhat od 14:00 až do zápasu fanzóna. Vstup bude přes dvojtou kontrolu a na stadion si nelze vzít kromě obvyklých zakázaných předmětů také power banky, elektornické cigarety a batohy větší než formát A4!

    Stadion je cashless, takže si nezapomeňte platební kartu.

    Kontaktní osoba pro případ nouze

    Fanouškům bude přímo v Ženevě od středy k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

    Pro všechny případy je fanouškům k dispozici české velvyslanectví v Bernu, zde najdete kontaktní údaje pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

    Aktuálně

    #UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

    2. 12. 2023
    Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

    PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

    2. 12. 2023
    O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

    MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

    2. 12. 2023
    Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

    Další články