MATCHDAY ze Ženevy. Pochod, debut, body | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY ze Ženevy. Pochod, debut, body

Po dvouleté odmlce sehráli sešívaní zápas v rámci základní skupiny Evropské ligy. Povedl se, čisté konto, góly Masopusta s Ogbuem, sdílená euforie s tisícovkou fanoušků, kteří vyrazili tým do Ženevy podpořit. U skalpu Servette FC MATCHDAY nemohl chybět!

Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte?

Společně s fanoušky jsme pochodovali na třicetitisícový stadion Stade de Genève. Když je Slavia na výjezdě, město se třese. Ženeva se o tom přesvědčila.

Byli jsme v kabině, když probíhaly intenzivní přípravy na příjezd hráčů. Byla legrace, šrumec, tak nějak 50 na 50.

Znovu prožijete obě gólové radosti. Do sítě Servette skórovali ve 32. minutě Lukáš Masopust, klid do „mintových“ řad přidal po hodině hry hlavičkující Igoh Ogbu. Rohový kop rozehrál Masopust, prodlužoval Zafeiris.

Vezmeme vás rovněž na děkovačku a v exkluzivním rozhovoru uslyšíte Andrese Dumitresca, který prožil křest ohněm. Poprvé vyběhl do soutěžního zápasu za Slavii, navíc od první minuty, navíc v Evropské lize. A obstál!

Co říkal na svůj výkon? A jak ho nakopli fanoušci? Dozvíte se.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti. A těšíme se na vás v neděli v Edenu na 308. derby. Budeme vás potřebovat.

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články