AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy

První zápas skupinové fáze Evropské ligy mezi Slavií a Servette Ženeva se bude hrát v Ženevě ve čtvrtek 21. září od 18:45. Prodej vstupenek již skončil.

Níže naleznete rozcestník:

 • Vstupenky
 • Výjezdy autobusy
 • Ženeva
 • Stade de Genève
 • Vstup a pobyt v sektoru
 • Kontakt pro případ nouze
 • Vstupenky

  Prodej vstupenek byl už ukončen.

  Výjezdy autobusy

  Na výjezd do Ženevy jsou na výběr následující možnosti:

  Ženeva

  Druhé největší město Švýcarska se nachází v jihozápadním cípu Švýcarska, na hranici s Francií, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rhôna.

  Stade de Genève

  Stadion Ženevy letos slaví 20 let od slavnostního otevření. Na EURU 2008 sehrála na tomto stadionu česká reprezentace 2 zápasy. Kapacita je 30 tisíc míst.

  Pochod

  Sraz bude na Park Baud-Bovy a pochod vyrazí v 15:45 na stadion. Trasa pochodu níže.

  Vstup do sektoru

  Fotky ke vstupu naleznete ve vláknu na Twitteru níže. Před sektorem hostů bude pro slávisty probíhat od 14:00 až do zápasu fanzóna. Vstup bude přes dvojtou kontrolu a na stadion si nelze vzít kromě obvyklých zakázaných předmětů také power banky, elektornické cigarety a batohy větší než formát A4!

  Stadion je cashless, takže si nezapomeňte platební kartu.

  Kontaktní osoba pro případ nouze

  Fanouškům bude přímo v Ženevě od středy k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

  Pro všechny případy je fanouškům k dispozici české velvyslanectví v Bernu, zde najdete kontaktní údaje pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

  Aktuálně

  Společně jsme uklidili okolí Edenu

  22. 4. 2024
  Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

  Výhra s Libercem na úvod nadstavby

  22. 4. 2024
  Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

  U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

  22. 4. 2024
  Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

  Další články