AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Ženevy

První zápas skupinové fáze Evropské ligy mezi Slavií a Servette Ženeva se bude hrát v Ženevě ve čtvrtek 21. září od 18:45. Prodej vstupenek již skončil.

Níže naleznete rozcestník:

 • Vstupenky
 • Výjezdy autobusy
 • Ženeva
 • Stade de Genève
 • Vstup a pobyt v sektoru
 • Kontakt pro případ nouze
 • Vstupenky

  Prodej vstupenek byl už ukončen.

  Výjezdy autobusy

  Na výjezd do Ženevy jsou na výběr následující možnosti:

  Ženeva

  Druhé největší město Švýcarska se nachází v jihozápadním cípu Švýcarska, na hranici s Francií, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rhôna.

  Stade de Genève

  Stadion Ženevy letos slaví 20 let od slavnostního otevření. Na EURU 2008 sehrála na tomto stadionu česká reprezentace 2 zápasy. Kapacita je 30 tisíc míst.

  Pochod

  Sraz bude na Park Baud-Bovy a pochod vyrazí v 15:45 na stadion. Trasa pochodu níže.

  Vstup do sektoru

  Fotky ke vstupu naleznete ve vláknu na Twitteru níže. Před sektorem hostů bude pro slávisty probíhat od 14:00 až do zápasu fanzóna. Vstup bude přes dvojtou kontrolu a na stadion si nelze vzít kromě obvyklých zakázaných předmětů také power banky, elektornické cigarety a batohy větší než formát A4!

  Stadion je cashless, takže si nezapomeňte platební kartu.

  Kontaktní osoba pro případ nouze

  Fanouškům bude přímo v Ženevě od středy k dispozici kontaktní osoba Slavie pro fanoušky Martin Benda na emailu slo@slavia.cz, twitterovém účtu a ve facebookové skupině Slavia výjezdy. Můžete se na něj obracet ohledně otázek spojených přímo se zápasem, pište na email, twitter nebo do facebookové skupiny. V případě ztráty vstupenky nebude možné vyřídit náhradní vstupenku.

  Pro všechny případy je fanouškům k dispozici české velvyslanectví v Bernu, zde najdete kontaktní údaje pro případ nouze jako je například ztráta cestovních dokladů, zranění nebo zadržení.

  Aktuálně

  Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

  27. 9. 2023
  Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

  Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

  27. 9. 2023
  Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

  Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

  27. 9. 2023
  Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

  Další články