MATCHDAY z Pardubic. Návrat, výhra, trika dolů | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Pardubic. Návrat, výhra, trika dolů

Na čtvrteční "ženevský" start základní skupiny Evropské ligy se slávisti naladili vítězstvím, tři body v Pardubicích vystřelil z penalty Václav Jurečka. MATCHDAY byl u toho!

Na co se v novém dílu můžete těšit?

Tomáš Vlček se vrátil na místa, odkud se katapultoval do prvního týmu Slavie. Před utkáním jsme s ním vedli rozhovor. O nostalgii, vděku i novém stadionu.

O poločasové přestávce, kdy na světelné tabuli svítilo červenobílé vedení 1:0, faul na Lukáše Provoda potrestal ze značky pokutového kopu Václav Jurečka, jsme se sešli s Antonínem Kinským. Mladý brankář, který v Pardubicích hostuje, hovořil o svém ligovém debutu proti Bohemians, červené kartě z utkání s Jabloncem, sešívané klice na východě Čech, kde kromě něj hostují i Marek Icha a Denis Halinský, i chytání pokutových kopů.

Uvidíte také dobře naladěného, ale vždy emotivního Zdeňka Houšteckého, který se k týmu připojil po operačním zákroku, vezmeme vás na předzápasové přípravy do nitra stadionu, stejně tak na děkovačku se skvělými fanoušky.

Těsnou výhru ve vyprodané CFIG Areně bude exkluzivně pro MATCHDAY bilancovat Aleš Mandous, hrdina závěrečných minut, během kterých uhájil čisté konto proti nebezpečné hlavičce Mukwelleho. Uslyšíte samozřejmě i úspěšného penaltového exekutora Václava Jurečku.

Slávisti, užijte si start našlapaného týdne, v rámci kterého sehrajeme evropský duel proti Servette Ženava i 308. derby, ve společnosti nového dílu MATCHDAY. Budeme rádi. Ať se líbí!

Aktuálně

David Douděra v nominaci na nejhezčí gól UEL

27. 5. 2024
Nádherný volej Davida Douděry z úvodního osmifinále proti AC Milán byl vybrán mezi deset nejhezčích branek skončeného ročníku Evropské ligy. Slávisti, dejte Doudisovi hlas!

O kvalitě ligy, kvalifikaci LM i přestupech

26. 5. 2024
Jindřich Trpišovský na poslední pozápasové tiskové konferenci v sezoně hovořil s novináři o skalpu Mladé Boleslavi, konci Stanislava Tecla, 39 brankách Václava Jurečky i možném pohybu v kádru během letní přestávky.

Hořký primát, chtěl jsem titul. Žene mě Standa Vlček

26. 5. 2024
Dva roky ve Slavii, 39 ligových branek, dvě koruny pro Krále střelců FORTUNA:LIGY. Exkluzivně pro #SlaviaTV odpovídal Václav Jurečka.

Další články