Úspěšné nábory v partnerských klubech | SK Slavia Praha
Více

Úspěšné nábory v partnerských klubech

Září, měsíc slávistických náborů je za námi. Proběhly nábory do partnerských klubů v Březiněvsi, na Braníku, Čafce, Zbraslavi a ve Kbelích.

Mládežnická akademie uspořádala v září měsíc slávistických náborů. Tradiční slávistický nábor, který se konal v Horních Měcholupech byl letos změněn na nábory v partnerských klubech, se kterými mládežnická akademie nově intenzivně spolupracuje. Nábory proběhly hned na pěti místech.

„Letos jsme se rozhodli uspořádat nábory přímo v partnerských klubech, protože se akademie SK Slavia Praha rozhodla změnit způsob výchovy nejmladších dětí a přesunout je přímo do partnerských klubů,“ říká hlavní trenér a koordinátor projektu partnerských klubů Daniel Kraft.

Slávistické nábory proběhly v partnerském klubu v Březiněvsi, na Braníku, Čafce, Zbraslavi a ve Kbelích. Celkem se náborů zúčastnilo na 160 dětí ročníků 2013 – 2019.

„Za účast na náborech jsme rádi. Bylo to poprvé, kdy jsme pořádali nábory takto mimo náš areál a sami jsme byli zvědaví, kolik dětí přijde. Na první ročník nového stylu slávistických náborů jsme s účastí spokojeni,“ dodává Daniel Kraft.

Pokud někdo nábor nestihl, může kontaktovat přímo partnerský klub SK Slavia Praha a domluvit se individuálně na zapojení do tréninku, nebo může kontaktovat přímo koordinátora partnerských klubů Daniela Krafta.

Veškeré kontakty a další informace naleznete zde.

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články