MATCHDAY z Teplic. Mandous, Chytil, Fila a VAR | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Teplic. Mandous, Chytil, Fila a VAR

Byť ligový zápas Slavie poprvé od 25. dubna 2021 nenabídl žádnou branku, o zajímavé okamžiky nebyla při nedělním odpoledni v Teplicích nouze. MATCHDAY je pro vás tradičně zmapoval.

Sešívaní přežili na teplických Stínadlech pokutový kop, Aleš Mandous skvěle vychytal Vachouška, sami síť za Grigarem jednou rozvlnili, gól Mojmíra Chytila byl ale zrušen po přezkoumání videa pro ofsajd.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského neskórovali poprvé od březnové porážky 0:1 v Českých Budějovicích, v lize odehráli první bezbrankový duel od 25. dubna 2021 a zápasu na Bohemians. Na teplickém stadionu, kam v neděli dorazilo 15 193 fanoušků, to slávistům nelepí, potřetí z posledních čtyř zápasů zde jen remizovali.

Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte?

Zástupci obou klubů udělali před vzájemným zápasem radost klientům Domova důchodců v Bystřanech u Teplic. Kromě věcných darů s sebou přinesli šek v hodnotě 50 000 korun, polovinu daroval Nadační fond Slavie.

Vezmeme vás do kabiny na poločasovou přestávku, kde se probírala Mandousova chycená penalta. Lapit ji šlo i bez předchozích detailních informací o střelci.

Zpovídali jsme Danielu Filu, který v severočeském klubu hostuje. Jak se mladému střelci, který v dosavadním průběhu sezony dvakrát skóroval, daří? Jak zvládá dojíždění a jak se aklimatizoval Petr Hronek? A co se s Teplicemi udělal nečekaný konec ve 3. kole MOL Cupu? Dozvíte se.

O utkání promluví exkluzivně pro MATCHDAY Mojmír Chytil, který dlouhých sedm minut žil v domnění, že skóroval. Pak byla jeho trefa zrušena. A v síti neskončila ani jeho hlavička v nastaveném čase.

Slávisti, děkujeme za přízeň, těšíme se na vás ve čtvrtek v Edenu na utkání proti Tiraspolu.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články