ONLINE: Od 15:00 venku proti Teplicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 venku proti Teplicím

Sešívaní od 15:00 sehrají v Teplicích 10. kolo FORTUNA:LIGY. V sestavě nechybí Conrad Wallem, liberijský univerzál Oscar bude operovat vedle Christose Zafeirise. Na hrotu začíná Muhamed Tijani.

Slávisté po pohárovém vítězství nad Kroměříží vycestovali do Teplic. Mezi tři tyče se opět postaví Aleš Mandous, na pozici stopera se vrací Lukáš Masopust. V útočném trojlístku budou operovat Conrad Wallem, Václav Jurečka a Muhamed Tijani.

Ze zdravotních důvodů chybí dlouhodobě zranění David Pech a Sheriff Sinyan, na marodce je také Jakub Hromada a Petr Ševčík. Z důvodu trestu nenastoupí ani Jan Bořil.

SESTAVA: Mandous – Masopust, Ogbu, Holeš – Douděra, Oscar, Zafeiris, Provod – Jurečka, Wallem – Tijani

LAVIČKA: Kolář, Sirotník - Tecl, Chytil, van Buren, Dumitrescu, Schranz, Vlček, Tomič, Kačaraba, Jurásek

Zápas začíná od 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To naladíte v aplikaci Slavia i skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Povinnost velí uspět. Víme ale, jak se tu trápil Řím

29. 11. 2023
Jaroslav Köstl před utkáním s Tiraspolem promluvil s novináři o absenci hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, historickém zápisu, kterým by bylo udržení prvního místa v tabulce na úkor AS Řím, i očekáváné slabé návštěvě na čtvrteční duel.

Musíme být ostražití. Známe cenu prvního místa

29. 11. 2023
Před čtvrtečním utkáním proti Sheriffu Tiraspol hovořil s novináři Lukáš Provod. Reprezentační záložník hovořil o zavádějícím výsledku prvního vzájemného střetnutí i touze udržet první příčku v tabulce.

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

28. 11. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Další články