Mojmír Chytil vyhlášen mužem kola UEL | SK Slavia Praha
Více

Mojmír Chytil vyhlášen mužem kola UEL

Mojmír Chytil ovládl s bilancí dvou gólů a jedné asistence hlasování fanoušků o nejlepšího hráče druhého kola Evropské ligy!

Mojmír Chytil se na rekordní výhře nad Sheriffem Tiraspol (6:0) podílel dvěma brankami a jednou asistencí. Poprvé se prosadil hned zkraje zápasu, druhou brankou slávistický gólový účet zakončil. Mezitím ještě stihl asistovat u premiérového zásahu Davida Douděry v Evropě, a podtrhl tak snový večer v Eden Areně.

Za své skvělé představení si sešívaný útočník vysloužil triumf ve fanouškovské anketě o nejlepší výkon uplynulého kola Evropské ligy! Kromě jmen jako Andrea Belloti či Matteo Rugerri porazil také Lucase Paquetu z West Hamu, který opanoval hlasování o nejhezčí gól týdne.

„Jsem moc rád, že jste mě podpořili v anketě o hráče kola Evropské ligy, velmi si toho vážím. Doufám, že v takových výkonech budeme pokračovat i dál a budeme vám dělat radost," vzkazuje fanouškům Mojmír Chytil.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články