MATCHDAY Sheriff. Rekord, Ogbu i Vlčkova satisfakce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Sheriff. Rekord, Ogbu i Vlčkova satisfakce

Skvělý start do obou poločasů, šest nastřílených branek, na tribunách 17 844 úžasných fanoušků. Prožijte prostřednictvím MATCHDAY ještě jednou rekordní výhru Slavie v základní skupině evropských pohárů.

Slávisté po dvou kolech základní skupiny G Evropské ligy zůstávají stoprocentní, šest bodů krášlí skóre 8:0. Moldavský hegemon Sheriff Tiraspol, nedávný účastník Ligy mistrů, v Edenu inkasoval šestkrát, dvakrát z nohy Mojmíra Chytila.

MATCHDAY mapoval vše podstatné. Před zápasem, v jeho průběhu i po závěrečném hvizdu. Slávisti, užijte si ho!

Evropský čtvrtek prožijete s vedoucím týmu Stanislavem Vlčkem, pamětníkem 14 let starého devastujícího vyřazení z Ligy mistrů od stejného soupeře. Jak se tehdejší kapitán Slavie s krachem (ne)vyrovnal? Toužil vůbec po možnosti odplaty? A co cítil a prožíval po vysokém vítězství, které dvojnásobně předčilo jeho přání?

Dozvíte se.

Exkluzivně pro MATCHDAY promluví Igoh Ogbu, nigerijský válečník se stejně jako proti Servette gólově prosadil, v 7. minutě trefil hlavou vedení 2:0. Ogbu popíše svou chemii s Lukášem Masopustem, který mu na obě branky centroval, radost z vydařeného vstupu do skupiny i pomoc fanoušků, která je k nezaplacení.

Vezmeme vás také na emotivní děkovačku i do fanzóny před utkáním. V novém dílu MATCHDAY toho samozřejmě uvidíte mnohem víc. Slávisti, ať se líbí! A těšíme se na vás v neděli v Liberci.

A děkujeme za přízeň.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články