MATCHDAY Sheriff. Rekord, Ogbu i Vlčkova satisfakce | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Sheriff. Rekord, Ogbu i Vlčkova satisfakce

Skvělý start do obou poločasů, šest nastřílených branek, na tribunách 17 844 úžasných fanoušků. Prožijte prostřednictvím MATCHDAY ještě jednou rekordní výhru Slavie v základní skupině evropských pohárů.

Slávisté po dvou kolech základní skupiny G Evropské ligy zůstávají stoprocentní, šest bodů krášlí skóre 8:0. Moldavský hegemon Sheriff Tiraspol, nedávný účastník Ligy mistrů, v Edenu inkasoval šestkrát, dvakrát z nohy Mojmíra Chytila.

MATCHDAY mapoval vše podstatné. Před zápasem, v jeho průběhu i po závěrečném hvizdu. Slávisti, užijte si ho!

Evropský čtvrtek prožijete s vedoucím týmu Stanislavem Vlčkem, pamětníkem 14 let starého devastujícího vyřazení z Ligy mistrů od stejného soupeře. Jak se tehdejší kapitán Slavie s krachem (ne)vyrovnal? Toužil vůbec po možnosti odplaty? A co cítil a prožíval po vysokém vítězství, které dvojnásobně předčilo jeho přání?

Dozvíte se.

Exkluzivně pro MATCHDAY promluví Igoh Ogbu, nigerijský válečník se stejně jako proti Servette gólově prosadil, v 7. minutě trefil hlavou vedení 2:0. Ogbu popíše svou chemii s Lukášem Masopustem, který mu na obě branky centroval, radost z vydařeného vstupu do skupiny i pomoc fanoušků, která je k nezaplacení.

Vezmeme vás také na emotivní děkovačku i do fanzóny před utkáním. V novém dílu MATCHDAY toho samozřejmě uvidíte mnohem víc. Slávisti, ať se líbí! A těšíme se na vás v neděli v Liberci.

A děkujeme za přízeň.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články