MATCHDAY Liberec. Po 138 dnech další SUPER otočka | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Liberec. Po 138 dnech další SUPER otočka

Slávisté se v neděli pod Ještědem zvládli vyhrabat z dvougólového manka, pohodu do reprezentační přestávky vnesl v 87. minutě Christos Zafeiris. MATCHDAY pro vás střetnutí se Slovanem Liberec tradičně zevrubně zmapoval.

V 8. minutě skóre 0:2, po senzačním evropském rekordním šestigólovém čtvrtku rozpaky, rozčarování. Na konci radost z otočky, vydřených tří bodů, zastavení série dvou ligových remíz v řadě.

Velký obrat, který jako by kopíroval průběh ligového utkání ze závěru uplynulé sezony v Olomouci z 23. května, svými góly zrežírovali Ivan Schranz, Mick van Buren a Christos Zafeiris.

Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit?

Emotivní utkání prožijete od příjezdů slávistů na stadion po závěrečné křepčení v kabině. Nebude chybět vhled do poločasové přestávky, kde kapitán Tomáš Holeš vzpomínal na olomoucká otočku a burcoval spoluhráče, děkovačka s fanoušky, unikátní rozhovory.

Bezprostředně na hrací ploše promluví Christos Zafeiris, proti Sheriffu Tiraspol byla jeho branka označena za vlastní, o tři dny později už se dočkal regulérního zásahu. Radost z něj měl obrovskou.

Exkluzivně pohovoří Mick van Buren, hráč, který si po sedmi měsících na stadionu U Nisy opět postavil míč na značku pokutového kopu, aby opět proměnil. Co se řešilo ve skrumáži před penaltou? Jsou pro něj návraty pod Ještěd stále emotivní? A jak si vítězství cení?

Dozvíte se.

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY, děkujeme moc za přízeň. A těšíme se na vás v sobotu 21. září na domácím střetnutí proti Slovácku.

Aktuálně

Slávistická hvězda jako šuriken proti rakovině

24. 2. 2024
Pro únor, měsíc věnovaný boji proti rakovině, vznikl další design pro projekt Kapitánské pásky. Na starost si ho vzal Michal Cimala, který nám ve svém ateliéru v nedalekých Nuslích vyprávěl nejen, jak návrh vznikl.

Hráči na hostování: Horský ve formě i probuzený Ewerton

24. 2. 2024
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Nedělní oběd ve fanzóně a pak fotbal!

24. 2. 2024
Jestli patříte mezi ty, kteří mají lístek nebo permanentku na nedělní zápas s Pardubicemi, nudit se před začátkem zápasu určitě nebudete! Bude pro vás přichystána fanzóna s občerstvením se širokým sortimentem dobrot a atrakce o ceny nebo jen tak pro zábavu. Přijďte vyzkoušet novou autodráhu anebo si zasoutěžit s Lovcem světel.

Další články