AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na zápas s Bohemians Praha 1905 na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v neděli 29. října od 18:00 v Ďolíčku.

Prodej vstupenek

Vstupenky do sektoru hostí byly rozděleny mezi fanouškovské organizace Odbor přátel, Fanklub a Tribunu Sever, které se o rozdělení vstupenek postarají vlastní cestou. Část vstupenek Tribuny Sever bude k volnému prodeji v TS Storu, více na jejich Facebooku.

Pochod

Sraz před pochodem bude v 16:00 v Edenu a následně se vyrazí směr Ďolíček.

Vstup na stadion

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na východní tribuně v sektoru D, přístup je z rohu ulic Sportovní a Vršovická přes vchod č. 2.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 17:00. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Doporučujeme všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů, upozorňujeme, že Bohemians si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na hlavní tribunu bez slávistických symbolů.

Prosíme fanoušky, aby k věšení velkých vlajek používali zejména horní plot sektoru, popřípadě prostor pod sektorem. Vlajkami není možné překrývat reklamní LED panely u hřiště.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články