AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na zápas s Bohemians

V článku si přečtěte informace o vstupenkách a vstupu na zápas s Bohemians Praha 1905 na stadionu v Ďolíčku.

Zápas se hraje v neděli 29. října od 18:00 v Ďolíčku.

Prodej vstupenek

Vstupenky do sektoru hostí byly rozděleny mezi fanouškovské organizace Odbor přátel, Fanklub a Tribunu Sever, které se o rozdělení vstupenek postarají vlastní cestou. Část vstupenek Tribuny Sever bude k volnému prodeji v TS Storu, více na jejich Facebooku.

Pochod

Sraz před pochodem bude v 16:00 v Edenu a následně se vyrazí směr Ďolíček.

Vstup na stadion

Sektor pro vlajkonoše hostů je umístěn na východní tribuně v sektoru D, přístup je z rohu ulic Sportovní a Vršovická přes vchod č. 2.

Vstup na stadion je možný 60 minut před zápasem, tedy od 17:00. Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Doporučujeme všem fanouškům, aby přišli na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Pokud máte vstupenky na jiná místa než do sektoru hostů, upozorňujeme, že Bohemians si vyhrazuje právo na nevpuštění fanoušků na stadion. Doporučujeme proto přijít na hlavní tribunu bez slávistických symbolů.

Prosíme fanoušky, aby k věšení velkých vlajek používali zejména horní plot sektoru, popřípadě prostor pod sektorem. Vlajkami není možné překrývat reklamní LED panely u hřiště.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články