MATCHDAY z Říma. Jít a ukázat lepší tvář | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Říma. Jít a ukázat lepší tvář

Souboj stoprocentních týmů ve skupině G Evropské ligy vyšel lépe pro italského giganta, po brankách Boveho a Lukakua zvítězil AS Řím 2:0. MATCHDAY pro vás čtvrteční střetnutí tradičně zmapoval.

Co v novém dílu uvidíte?

Vezmeme vás exkluzivně na předzápasovou video poradu v hotelovém komplexu Villa Carpegna. Jak zněl taktický plán sešívaných? Jak se Jindřich Trpišovský se svými kolegy chystali na bránění Romelo Lukakua? Dozvíte se.

Zavěsili jsme se za fanoušky, kteří vyrazili slávisty do Říma podpořit. Do Věčného města jich dorazily na čtyři tisícovky. DĚKUJEME za neskutečnou podporu, kterou hráči svým věrným vyjádřili bezprostředně po příchodu na stadion. Ještě v oblecích jim vyrazili k sektoru zatleskat.

Znovu zříte atmosféru Stadio Olimpico, na tribuny se vměstnalo 64 934 diváků. Zažijete poločasovou přestávku, kde se sešívaní snažili vstřebat mrzutý úvod a dvě inkasování v první a sedmnácté minutě.

O své dojmy se podělí Tomáš Vlček, který odehrál svůj první evropský zápas v základní skupině v životě, vezmeme vás do útrob stadionu, kde Jindřich Trpišovský hovořil s José Mourinhem.

A mnoho, mnoho dalšího.

Slávisti, děkujeme ještě jednou. Těšíme se na vás v neděli v Ďolíčku proti Bohemians.

Aktuálně

Povinnost velí uspět. Víme ale, jak se tu trápil Řím

29. 11. 2023
Jaroslav Köstl před utkáním s Tiraspolem promluvil s novináři o absenci hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, historickém zápisu, kterým by bylo udržení prvního místa v tabulce na úkor AS Řím, i očekáváné slabé návštěvě na čtvrteční duel.

Musíme být ostražití. Známe cenu prvního místa

29. 11. 2023
Před čtvrtečním utkáním proti Sheriffu Tiraspol hovořil s novináři Lukáš Provod. Reprezentační záložník hovořil o zavádějícím výsledku prvního vzájemného střetnutí i touze udržet první příčku v tabulce.

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

28. 11. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Další články