MATCHDAY z Ďolíčku. Hop na první místo | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Ďolíčku. Hop na první místo

Vršovicím vládne Slavia. Tříbodový triumf, který posunul sešívané do čela tabulky, vystřelili Michal Tomič s Mojmírem Chytilem. MATCHDAY byl u toho. Slávisti, užijte si ho!

Slávisté v Ďolíčku zvítězili v neděli nad Bohemians 2:0. První půli orámoval krásnou dalekonosnou ranou Michal Tomič, odškrtl si tak první soutěžní zásah v sešívaném. Pojistku přidal po pauze Mojmír Chytil. Tříbodový zisk posunul svěřence Jindřicha Trpišovského na první místo tabulky, jsou jediným neporaženým týmem v lize.

Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit? Společně s týmem i fanoušky zažijete nejkratší ligový výjezd. Vezmeme vás do kabiny na poločasovou přestávku, kde burcoval spoluhráče Jan Bořil, i na pozápasové oslavy.

Exkluzivně promluví Sheriff Sinyan, který si odbyl svůj ligový debut za první tým. Jak se po dlouhé pauze cítil a jak se mu hrálo na netradiční pozici? Jak prospěšný pro něj byl herní test za rezervu? A co říkal na specifickou atmosféru vršovického derby? Dozvíte se.

Hovořili jsme rovněž s Alešem Mandousem, který v prvním poločasu dvakrát výrazně podržel své spoluhráče a uhájil jednogólový náskok, a samozřejmě také s autorem vítězné trefy Michalem Tomičem.

Potěší vás také pohled na choreografie, které si na utkání připravili zástupci Tribuny Sever.

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY! A těšíme se na vás v neděli v Edenu.

Aktuálně

Povinnost velí uspět. Víme ale, jak se tu trápil Řím

29. 11. 2023
Jaroslav Köstl před utkáním s Tiraspolem promluvil s novináři o absenci hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, historickém zápisu, kterým by bylo udržení prvního místa v tabulce na úkor AS Řím, i očekáváné slabé návštěvě na čtvrteční duel.

Musíme být ostražití. Známe cenu prvního místa

29. 11. 2023
Před čtvrtečním utkáním proti Sheriffu Tiraspol hovořil s novináři Lukáš Provod. Reprezentační záložník hovořil o zavádějícím výsledku prvního vzájemného střetnutí i touze udržet první příčku v tabulce.

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

28. 11. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Další články