MATCHDAY z Ďolíčku. Hop na první místo | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Ďolíčku. Hop na první místo

Vršovicím vládne Slavia. Tříbodový triumf, který posunul sešívané do čela tabulky, vystřelili Michal Tomič s Mojmírem Chytilem. MATCHDAY byl u toho. Slávisti, užijte si ho!

Slávisté v Ďolíčku zvítězili v neděli nad Bohemians 2:0. První půli orámoval krásnou dalekonosnou ranou Michal Tomič, odškrtl si tak první soutěžní zásah v sešívaném. Pojistku přidal po pauze Mojmír Chytil. Tříbodový zisk posunul svěřence Jindřicha Trpišovského na první místo tabulky, jsou jediným neporaženým týmem v lize.

Na co se v novém dílu MATCHDAY můžete těšit? Společně s týmem i fanoušky zažijete nejkratší ligový výjezd. Vezmeme vás do kabiny na poločasovou přestávku, kde burcoval spoluhráče Jan Bořil, i na pozápasové oslavy.

Exkluzivně promluví Sheriff Sinyan, který si odbyl svůj ligový debut za první tým. Jak se po dlouhé pauze cítil a jak se mu hrálo na netradiční pozici? Jak prospěšný pro něj byl herní test za rezervu? A co říkal na specifickou atmosféru vršovického derby? Dozvíte se.

Hovořili jsme rovněž s Alešem Mandousem, který v prvním poločasu dvakrát výrazně podržel své spoluhráče a uhájil jednogólový náskok, a samozřejmě také s autorem vítězné trefy Michalem Tomičem.

Potěší vás také pohled na choreografie, které si na utkání připravili zástupci Tribuny Sever.

Slávisti, užijte si nový MATCHDAY! A těšíme se na vás v neděli v Edenu.

Aktuálně

Jan Sirotník prodloužil smlouvu se Slavií

20. 5. 2024
Odchovance mládežnické akademie Jan Sirotník prodloužil svou smlouvu se Slavií. Nový kontrakt platí do 30. června 2027.

Derby je naše! Parádní výkon a tři body

19. 5. 2024
Fotbalistky Slavie porazily v pátem kole nadstavby Spartu 3:1! Všechny tři branky padly v prvním poločase, o dvě se postarala Martina Šurnovská a jednu přidala Kateřina Svitková. Slávistky tak prodloužily svou neporazitelnost na 25 zápasů v řadě!

O stříbru, kvalitě ligy i výhledu do budoucna

18. 5. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil na tiskové konferenci po výhře nad Slováckem (2:1) o zklamání ze ztráty šancí na titul, popsal zvyšující se kvalitu ligy, vysekl poklonu Martinu Svědíkovi a poodkryl karty před závěrečným kolem sezony.

Další články