Po reprezentační přestávce venku s Plzní | SK Slavia Praha
Více

Po reprezentační přestávce venku s Plzní

Po reprezentační přestávce se fotbalistky Slavie představí na hřišti Plzně, kde je čeká poslední venkovní utkání podzimní části 1.ligy žen. Zápas se odehraje v sobotu 4. listopadu od 17:00 hodin.

Hráčky Viktorie Plzeň se aktuálně nacházejí ve spodní části tabulky. Ze svých osmi zápasů zaznamenaly čtyři výhry a stejný počet porážek. Naproti tomu, slávistky mají skvělý podzim a stále pokračují beze ztráty jediného bodu.

Slávistky čekají poslední dva ligové zápasy, po výjezdu do Plzně se představí na domácím hřišti v Horních Měcholupech, kde se v pátek 10. listopadu od 14:00 postaví proti třetímu Slovácku. Po konci ligy ale rozhodně nekončí, naopak, hned 14. listopadu je čeká první zápas základní skupiny Ligy mistryň proti francouzskému Lyonu, vstupenky jsou v prodeji, zde.

Utkání v Plzni se koná na stadionu v Luční ulici, nebo ho můžete sledovat živě od 17:00 v aplikaci VEO LIVE.


Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články