Lístky na zápas Slavie proti Lyonu jsou v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Lístky na zápas Slavie proti Lyonu jsou v prodeji!

Eden Arena bude hostit všechny tři zápasy základní skupiny Ligy mistryň a jako první přivítají slávistky v úterý 14. listopadu osminásobné šampionky Olympique Lyon! Lístky na utkání stojí 150 korun, majitelé permanentních vstupenek, ženy a děti mají vstup zdarma.

Úvodní zápas skupiny B Ligy mistryň proti Olympique Lyon se hraje v úterý 14. 11. od 21 hodin v Eden Areně. Přijďte si vychutnat první utkání v soutěži proti osminásobným vítězkám!

Vstupenka na utkání stojí 150 korun a je možné ji koupit v online prodeji na webu Ticketportalu a v aplikaci SLAVIA. Při jejich nákupu můžete přispět na Nadační fond Slavie.

Lístky koupíte i během otevírací doby na pokladnách u vstupu č. 4.

Vstup na zápas mají zdarma permanentkáři, ženy a děti do 14 let včetně bez nutnosti vyzvedávat lístek. Při průchodu turnikety bude kontrolován věk dítěte. Vstupenku je možné mít v telefonu anebo vytištěnou.

Pro fanoušky bude otevřena Tribuna Františka Veselého a vstup č. 2. V den utkání budou otevřeny pokladny u vstupu č. 2 i 4.

Permanentkáři

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články