Poslední zápas podzimu. Ženy doma proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

Poslední zápas podzimu. Ženy doma proti Slovácku

Poslední domácí utkání podzimní části letošního ročníku 1.ligy žen odehrají fotbalistky Slavie netradičně v pátek 10. listopadu od 14:00, kdy budou na domácím hřišti v Horních Měcholupech hostit třetí tým tabulky 1. FC Slovácko.

Slávistky čeká poslední ligový zápas podzimní části, kdy vyzvou na domácím hřišti v Horních Měcholupech třetí tým ligové tabulky 1.Slovácko, které v posledním vzájemném utkání porazily 4:1, v utkání zářily Marjolen Nekesa a Molly MCLaughlin, které vstřelily po dvou brankách. Fotbalistky Slavie nezaváhaly ani v posledním podzimním venkovním zápase, kdy v souboji s pátou Plzní slavily vysoké vítězství 5:0 a drží si svoji ligovou neporazitelnost již devět zápasů v řadě.

V pátečním zápase se Slováckem nás nečeká nic jednoduchého, ale věřím, že to zvládneme a bude to pro nás dobrá generálka před vstupem do Ligy mistryň. Na poslední ligový zápas se Slovákem se připravujeme jako obvykle, nic nepodceňujeme. Jsme si vědomi, jaký zápas nás čeká v úterý, ale teď věnujeme veškerou pozornost na páteční utkání, ve kterém chceme zvítězit, říká před zápasem záložnice Martina Šurnovská. Slávistky posledním utkáním se Slováckem nekončí, hned v úterý 14. listopadu odstartují základní skupiny Ligy mistryň zápasem proti francouzskému Lyonu od 21:00 na stadionu v Edenu, vstupenky na utkání jsou v prodeji.

Poslední podzimní kolo proti Slovácku můžete sledovat v pátek 10. listopadu od 14:00 v přímém přenosu na youtube kanálu ženského fotbalu.

Aktuálně

CITIC završil svoji úspěšnou éru majitele Slavie

27. 2. 2024
Tři mistrovské tituly, tři vítězství v českém poháru, tři čtvrtfinále prestižních evropských soutěží a nespočet pozitivních emocí na hřišti i mimo něj pro všechny sešívané příznivce. Výsledek šesti let působení CITIC Europe Holdings jako majoritního akcionáře klubu.

Dorostenci porazili Legii Varšava, přípravky vyhrály ve Wroclawi

27. 2. 2024
Mladší dorostenci sehráli utkání s Legií Varšava a zvítězili 4:2. Týmy U11, U9 a U8 vyrazily na turnaje do Polska. V derby proti Spartě rozhodli žáci o svém vítězství v poslední vteřině. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Vstupenky do Milána v prodeji od 12:00

27. 2. 2024
První zápas osmifinále Evropské ligy mezi AC Milán a Slavií se bude hrát na San Siru 7. března od 21:00. V článku si přečtěte první informace ke vstupenkám do Milána.

Další články