MATCHDAY AS Řím. Když se Lukaku neprosadí... | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY AS Řím. Když se Lukaku neprosadí...

Další nezapomenutelný večer v Edenu. Slávisté ve čtvrtek srazili italského titána AS Řím 2:0, na jeho úkor se posunuli do čela skupiny G Evropské ligy. MATCHDAY byl u toho.

Slávisti, užijte si nový díl, stojí za to. A DĚKUJEME moc za podporu!

Vyprodanou arenu, kam zavítalo 19 265 fanoušků, dostal do varu po 50 minutách hry Václav Jurečka, čirou euforii rozpoutal nádhernou ranou Lukáš Masopust. Korigování skóre se loňský finalista Evropské ligy a předloňský vítěz Konferenční ligy nedočkal. Tomáš Holeš, Igoh Ogbu, Jan Bořil a Aleš Mandous byli proti.

Romelu Lukakovi, světové fotbalové superstar, skončila série čtrnácti zápasů v řadě v Evropské lize, ve kterých dokázal skórovat. Výběr Jindřicha Trpišovského naopak získal jistotu pohárové Evropy i pro jarní část.

V novém dílu MATCHDAY uvidíte obě gólové trefy, poločasovou přestávku, ohlasy klíčových postav domácí odvety, ve které dali sešívaní zapomenout na dva týdny starý duel na Stadion Olimpico i nedělní porážku od Plzně.

Emoce, nasazení, bojovnost, odvaha. Co žádal hlavní trenér na tiskové konferenci, jeho svěřenci naplnili do puntíku. Uvidíte!

Zápasu z VIP prostor stadionu přihlíželi přímí aktéři slavného dvojzápasu s Římem z roku 1996. Vezmeme vás do kabiny na bujaré pozápasové oslavy. Husí kůže vám naskočí poté, co znovu prožijete děkovačku. Exkluzivně promluví Lukáš Provod, jeden z hrdinů čtvrtečního střetnutí.

A mnoho, mnoho dalšího...

Slávisti, tento MATCHDAY si nenechte ujít. A těšíme se na vás v neděli v Olomouci.

Aktuálně

Povinnost velí uspět. Víme ale, jak se tu trápil Řím

29. 11. 2023
Jaroslav Köstl před utkáním s Tiraspolem promluvil s novináři o absenci hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského, historickém zápisu, kterým by bylo udržení prvního místa v tabulce na úkor AS Řím, i očekáváné slabé návštěvě na čtvrteční duel.

Musíme být ostražití. Známe cenu prvního místa

29. 11. 2023
Před čtvrtečním utkáním proti Sheriffu Tiraspol hovořil s novináři Lukáš Provod. Reprezentační záložník hovořil o zavádějícím výsledku prvního vzájemného střetnutí i touze udržet první příčku v tabulce.

U19 vycestovala k utkání s Juventusem

28. 11. 2023
Slávistický výběr do devatenácti let v úterý vycestoval k utkání v rámci turnaje Al Abtal s Juventusem.

Další články