MATCHDAY AS Řím. Když se Lukaku neprosadí... | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY AS Řím. Když se Lukaku neprosadí...

Další nezapomenutelný večer v Edenu. Slávisté ve čtvrtek srazili italského titána AS Řím 2:0, na jeho úkor se posunuli do čela skupiny G Evropské ligy. MATCHDAY byl u toho.

Slávisti, užijte si nový díl, stojí za to. A DĚKUJEME moc za podporu!

Vyprodanou arenu, kam zavítalo 19 265 fanoušků, dostal do varu po 50 minutách hry Václav Jurečka, čirou euforii rozpoutal nádhernou ranou Lukáš Masopust. Korigování skóre se loňský finalista Evropské ligy a předloňský vítěz Konferenční ligy nedočkal. Tomáš Holeš, Igoh Ogbu, Jan Bořil a Aleš Mandous byli proti.

Romelu Lukakovi, světové fotbalové superstar, skončila série čtrnácti zápasů v řadě v Evropské lize, ve kterých dokázal skórovat. Výběr Jindřicha Trpišovského naopak získal jistotu pohárové Evropy i pro jarní část.

V novém dílu MATCHDAY uvidíte obě gólové trefy, poločasovou přestávku, ohlasy klíčových postav domácí odvety, ve které dali sešívaní zapomenout na dva týdny starý duel na Stadion Olimpico i nedělní porážku od Plzně.

Emoce, nasazení, bojovnost, odvaha. Co žádal hlavní trenér na tiskové konferenci, jeho svěřenci naplnili do puntíku. Uvidíte!

Zápasu z VIP prostor stadionu přihlíželi přímí aktéři slavného dvojzápasu s Římem z roku 1996. Vezmeme vás do kabiny na bujaré pozápasové oslavy. Husí kůže vám naskočí poté, co znovu prožijete děkovačku. Exkluzivně promluví Lukáš Provod, jeden z hrdinů čtvrtečního střetnutí.

A mnoho, mnoho dalšího...

Slávisti, tento MATCHDAY si nenechte ujít. A těšíme se na vás v neděli v Olomouci.

Aktuálně

Společně jsme uklidili okolí Edenu

22. 4. 2024
Dnešní datum, tedy 22. dubna, připadá každoročně na Den Země, při kterém si celý svět připomíná, jak důležité je starat se o životní prostředí a svět kolem nás. Ve Slavii tento přístup sdílíme nejen v měsíci dubnu, ve kterém věnujeme pozornost projektům z environmentální oblasti, ale po celý rok.

Výhra s Libercem na úvod nadstavby

22. 4. 2024
Fotbalistky Slavie zvládly otočit nepříznivý průběh zápasu a v úvodním utkání nadstavby porazily na domácí půdě Slovan Liberec 4:2. Střelecky se prosadila Franny Černá, Gabriela Šlajsová, Tereza Krejčiříková a Tereza Szewieczková.

U15 vyhrála Turnaj národů v Ostravě

22. 4. 2024
Žáci v Ostravě nepoznali chuť porážky, a i díky zvládnutým pokutovým kopům se probojovali až do finále. V něm porazili Herthu Berlín. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly Matouš Srb.

Další články