Na Vánoce do Edenu! Vstupenky na St. Pölten v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Na Vánoce do Edenu! Vstupenky na St. Pölten v prodeji

Tři dny před Štědrým dnem se můžeme ve Fortuna Areně těšit na Ligu mistryň! Slávistky hostí ve čtvrtém zápase rakouský St. Pölten, výkop zápasu je naplánován na čtvrtek 21. prosince od 21:00. Lístky na utkání stojí 100 korun, majitelé permanentních vstupenek, ženy a děti mají vstup zdarma.

Čtvrtý zápas skupiny B Ligy mistryň proti rakouskému St. Pöltenu se hraje ve čtvrtek 21. prosince od 21:00 v Eden Areně. Přijďte podpořit naše fotbalistky a rozloučit se společně s rokem 2023.

Volný prodej

Vstupenky na utkání žen je možné zakoupit v aplikaci SLAVIA, nebo v online prodeji Ticketportalu za 100 korun. Děti do 14 let včetně a ženy mají vstup na utkání zdarma bez nutnosti pořizovat vstupenku. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladnách stadionu Fortuna Areny během jejich otevírací doby. Při jejich nákupu můžete přispět na Nadační fond Slavie. Stadion bude otevřen hodinu před utkáním, tedy od 20:00.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Permanentkáři

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Pro fanoušky bude otevřena Tribuna Františka Veselého a vstup č. 2.

Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články