Na Vánoce do Edenu! Vstupenky na St. Pölten v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Na Vánoce do Edenu! Vstupenky na St. Pölten v prodeji

Tři dny před Štědrým dnem se můžeme ve Fortuna Areně těšit na Ligu mistryň! Slávistky hostí ve čtvrtém zápase rakouský St. Pölten, výkop zápasu je naplánován na čtvrtek 21. prosince od 21:00. Lístky na utkání stojí 100 korun, majitelé permanentních vstupenek, ženy a děti mají vstup zdarma.

Čtvrtý zápas skupiny B Ligy mistryň proti rakouskému St. Pöltenu se hraje ve čtvrtek 21. prosince od 21:00 v Eden Areně. Přijďte podpořit naše fotbalistky a rozloučit se společně s rokem 2023.

Volný prodej

Vstupenky na utkání žen je možné zakoupit v aplikaci SLAVIA, nebo v online prodeji Ticketportalu za 100 korun. Děti do 14 let včetně a ženy mají vstup na utkání zdarma bez nutnosti pořizovat vstupenku. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladnách stadionu Fortuna Areny během jejich otevírací doby. Při jejich nákupu můžete přispět na Nadační fond Slavie. Stadion bude otevřen hodinu před utkáním, tedy od 20:00.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Permanentkáři

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Pro fanoušky bude otevřena Tribuna Františka Veselého a vstup č. 2.

Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články