MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Před posledním kolem základních skupin sešívaní drží na čele skupiny G dvoubodový náskok na AS Řím, který pouze remizoval v Ženevě se Servette. Jarní pobyt v Evropské lize je jistý, vítězství ve skupině a přímá účast mezi šestnácti nejúspěšnějšími kluby je blízko. Rozhodne se ve čtvrtek 14. prosince v Edenu.

Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte?

Vezmeme vás na hotel, kde probíhala předzápasová porada. V hlavních rolích Jaroslav Köstl a Zdeněk Houštecký, kteří v Podněstří zastoupili indisponovaného Jindřicha Trpišovského.

Uvidíte dopolední warm-up i neuvěřitelné střelecké soužení dvou pozdějších hrdinů večerního klání.

Díky MATCHDAY znovu prožijete všechny tři gólové radosti, stály za to. Václav Jurečka slavil fantastickou patičku, ke které ho vybídl Jan Bořil. Christos Zafeiris senzačně proměnil volný přímý kop a vyrovnal na průběžných 2:2. Muhamed Tijani v posledních vteřinách utkání nekompromisně proměnil pokutový kop, zúročil tak odvážný průnik Lukáše Provoda.

Díky MATCHDAY se ocitnete v kabině o poločasu i útrobách monumentální Sheriff Areny, uslyšíte kapitánův proslov, prožijete děkovačku s věrnými fanoušky, kteří se vydali na dalekou cestu, aby podpořili své věrné.

Zápas exkluzivně na jeho hotelovém pokoji rozebereme se střelcem vítězného gólu. Co cítil, když si stavěl balon na penaltu? Kolik dalších hráčů toužilo stát se exekutory? A jak náročné je pro něj vůbec fungovat v mrazivém prostředí? Muhamed Tijani o všem otevřeně povypráví.

V novém MATCHDAY toho ale samozřejmě uvidíte mnohem více.

Slávisti, užijte si ho! A děkujeme za přízeň!

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články