Lístky na zápas s Pardubicemi jsou vyprodány | SK Slavia Praha
Více

Lístky na zápas s Pardubicemi jsou vyprodány

Ve druhém jarním domácím ligovém zápase přijedou do Fortuna Areny Pardubice. Zápas se hraje v neděli 25. února už od 15:00, je vyprodaný a v prodeji zbývají už pouze VIP místa.

Utkání 22. kola FORTUNA:LIGY s Pardubicemi odehrajeme v neděli 25. února od 15 hodin ve Fortuna Areně. Vstupenky na utkání jsou vyprodány, koupit si můžete už pouze VIP místa.

Změna času výkopu

  • Čas výkopu byl změněn, hraje se už od 15 hodin
  • Zakoupené vstupenky jsou stále v platnosti. Není potřeba měnit již zakoupené vstupenky za nové
  • U vstupenek, zakoupených v aplikaci SLAVIA dojde k automatické úpravě času
  • Vstupenky zakoupené na webu ticketportal.cz, které jste obdrželi na email, budou platné i s původním časem
  • V případě, že se v souvislosti se změnou času nebudete moci utkání zúčastnit, napište nám na vstupenky@slavia.cz, kde se s vámi pracovníci ticketingu domluví na dalším postupu
  • Nově zakoupené vstupenky už budou obsahovat aktualizovaný čas výkopu v 15 hodin

Lístky dříve v aplikaci SLAVIA

Prodej vstupenek na Pardubice začal o dvě hodiny dříve než byl spuštěn prodej na webu Ticketportalu. S aplikací tak máte možnost většího výběru místa a u atraktivních utkání, kde je velká poptávka po vstupenkách, mají uživatelé aplikace velkou výhodu oproti ostatním fanouškům, kteří čekají na spuštění prodeje na webu Ticketportalu.

Na fotbal do zázemí eToro Lounge

I utkání s Pardubicemi můžete sledovat ze zázemí a sedadel eToro Lounge. S lístkem do této části hlediště, které se nachází v severozápadním rohu Fortuna Areny, získáte samostatný vstup na stadion, sezení na polstrovaných sedadlech a hlavně možnost jít se během utkání v případě potřeby ohřát do tepla eToro Lounge a sledovat fotbal z jeho prostor. V ceně vstupenky není zahrnuto občerstvení, které si fanoušci chodí kupovat do koridoru. Cena dospělé vstupenky na utkání s Pardubicemi je 790 korun, dětský lístek stojí 450 korun. Lístky je možné koupit v aplikaci Slavia anebo na webu Ticketportalu pod označením eToro Lounge, který se v mapce nachází mezi sektory 104 a 204.

Přispějte na Nadační fond Slavie

Při nákupu lístku můžete podpořit některý z projektů Nadačního fondu Slavie a přispět libovolnou částkou. Výše příspěvku je dobrovolná a začíná na 10 korunách. Děkujeme vám za podporu!

Přijďte na fotbal, odhlaste místo nebo ho darujte

Žádáme všechny permanentkáře, kteří nemohou na utkání přijít, aby své místo odhlásili nejpozději 48 hodin před výkopem, anebo ho darovali svému kamarádovi. Darování je možné jak v aplikaci, tak na webu Ticketportalu, kdy jednoduše zadáte email, na který má kamarádovi přijít vstupenka. Darovat místo je možné nejpozději 120 minut před začátkem zápasu. Upozorňujeme, že tento zápas se započítává v rámci pravidla 3x a dost, tedy že pokud během sezony 4x a více zapomenete permanentku odhlásit, nedarujete místo nebo nepřijdete, tak ztrácíte předkupní právo na permanentku v sezoně 2024/25. Do evidence se počítá průchod přes turnikety za použití permanentní vstupenky nebo darované náhradní vstupenky! Aktuální stav bude možné hlídat v aplikaci SLAVIA u dané permanentky v sekci Moje zápasy druhý den po zápase anebo na webu od 26. 2. 14:00. Reklamace ohledně evidence vstupu lze posílat do 72 hodin po skončení utkání na email permanentky@slavia.cz.

Výhodné rodinné vstupné

Jdete na fotbal s dětmi? Využijte zvýhodněnou rodinnou vstupenku do Sektoru rodiče a děti v sektorech 225 a 226. Na vstupenku za 900 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Čím více malých slávistů tedy s sebou přivedete na fotbal, tím získáte výhodnější cenu oproti běžnému vstupnému do ostatních sektorů. Rodinnou vstupenku lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-226 výhradně rodinami s dětmi.

Vstupenky pro fanoušky pohybující se na vozíku

Pokud se pohybujete na vozíku a chcete přijít na zápas, lístky si můžete koupit během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4 nebo si o ně napsat na email vstupenky@slavia.cz

Ceník vstupenek

Vstupenky na Pardubice se prodávají v cenové kategorii Z1.

Z1, Z2, Z3 - cenová kategorie zápasu

Ceníkové slevy

Členové Odboru přátel nebo Fanklubu 10 %
Držitelé průkazu ZTP/TP 20 %
Senioři nad 63 let 20 %

Aktuálně

Lístky na zápas s Olomoucí jsou vyprodané

21. 4. 2024
Vstupenky na poslední domácí zápas základní části FORTUNA:LIGY proti Olomouci jsou vyprodány. Slavii bude povzbuzovat plná Fortuna Arena!

Totální podcast s Olivií Lukášovou a Gabrielou Šlajsovou

20. 4. 2024
Olivie stráží tři tyče, Gabriela brání i tvoří hru a se spoluhráčkami míří k obhajobě „doublu“. Kromě výkonů na hřišti se zajímají také o popularizaci žen ve sportu. Co říkají na kampaň #LetUsCook a v jakém stavu je český ženský fotbal? To a ještě mnohem víc se dozvíte v novém Totálním podcastu.

ONLINE: Od 14:00 úvod nadstavby proti Liberci

20. 4. 2024
Slávistky hrají od 14:00 v Horních Měcholupech úvodní zápas nadstavbové části 1. ligy žen proti Slovanu Liberec. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu.

Další články