Otevřený trénink pro malé brankáře | SK Slavia Praha
Více

Otevřený trénink pro malé brankáře

Přijďte s malými brankáři na otevřený trénink pod vedením trenérů gólmanů akademie SK Slavia Praha. Trénink proběhne 1. února v Edenu na umělé trávě.

Mládežnická akademie SK Slavia Praha přichystala pro malé brankáře otevřený trénink. Vítáni jsou všichni kluci i holky, kteří chtějí být brankáři a chtějí si vyzkoušet trénink pod vedením trenérů brankářů mládežnické akademie.

Trénink bude probíhat v tréninkovém centru v Edenu na umělé trávě ve čtvrtek 1. února od 17:30 a je určen pro brankáře narozené v letech 2014, 2015 a 2016.

Přijďte si vyzkoušet otevřený trénink a ukázat se trenérům naší akademie.

Více informací a registrace na trénink zde.

Aktuálně

Staněk nahradil na soupisce pro UEL zraněného Koláře

4. 3. 2024
Slávistickou soupisku pro Evropskou ligu doplnil brankář Jindřich Staněk, který na soupisce nahradil zraněného Ondřeje Koláře.

Běží předprodej pro permanentkáře na domácí AC Milán

4. 3. 2024
Vstupenky na domácí odvetu osmifinále Evropské ligy proti AC Milán se začaly prodávat v předprodeji pro majitele permanentních vstupenek ve čtvrtek 29. února. Ve druhé fázi prodeje si budou moci koupit permanentkáři jeden další lístek, případná 3. fáze bude vyhrazena pro členy Odboru přátel a Fanklubu. Volný prodej začne 11. března pouze v případě volné kapacity.

Šachy a výborná obrana. Mojmír? Neskutečný výkon

3. 3. 2024
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po bezbrankové remíze na Letné o změnách v rozestavení i sestavě, debutu Jindřicha Staňka, výkonech Tomáše Vlčka a Mojmíra Chytila, remíze i situaci v tabulce.

Další články