Generálka se vším všudy. Společně pro dobrou věc | SK Slavia Praha
Více

Generálka se vším všudy. Společně pro dobrou věc

Neděle nebude jen o fotbale. Společně se Zlatými Moravci a hlavně vámi – fanoušky využijeme jeho sílu a pomůžeme tam, kde je to potřeba. Přijďte do Fortuna Areny a podpořte dobrou věc. Vše o možnostech, jak vkročit #ZaHraniceHriste, najdete v článku.

Ligová generálka, která se odehraje v neděli 4. února od 15 hodin, má za cíl pomoci Ukrajině, na jejíž straně Slavia dlouhodobě stojí a také ji nejrůznějšími způsoby pomáhá. Zapojit se nyní můžete i vy a to skrze nákup vstupenky či finanční dar v libovolné výši. Společně s neziskovou organizací Post Bellum a ukrajinským velvyslanectvím v České republice, kteří organizují sbírku Pomozte Ukrajině s Pamětí národa, pošleme veškerý obnos na nákup terénních sanitek a dalšího zdravotnického vybavení.

Pomoci můžete zakoupením vstupenky, nebo příspěvkem na konto Nadačního fondu Slavie. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, do předmětu platby zadejte kód POMOC UA. Číslo bankovního účtu NFS je 123-9937850267/0100.

Děkujeme, že společně s námi pomáháte dobré věci, a společně tak můžeme vstoupit #ZaHraniceHriste. Na viděnou v Edenu!Aktuálně

O tíze okamžiku, psychické odolnosti i výkonu Ogbua

14. 4. 2024
Jindřich Trpišovský hovořil s novináři po prohře 0:1 s Viktorií Plzeň o chybějící agresivitě, špatném pohybu, zraněních, síle soupeře či (ne)kvalitě v ofenzivní části. Nezapomněl však vyzdvihnout výkon Oscara Dorleyho s Igohem Ogbuem, který se vrátil do základní sestavy.

Chyběla vášeň, touha. Zbraně ale neskládáme

14. 4. 2024
Tomáš Vlček nejdříve soupeři zamezil ve skórování obětavým zákrokem na brankové čáře, ani on však nedokázal odvrátit porážku 0:1 na půdě Viktorie Plzeň. Příčiny neúspěchu i klíčové momenty popsal bezprostředně po konci duelu v Doosan Areně.

Proti Plzni první venkovní porážka v ligové sezoně

14. 4. 2024
Slávisti ve šlágru 28. kola FORTUNA:LIGY podlehli ve Štruncových sadech domácí Plzni 0:1 a připsali si první venkovní porážku v ligové sezoně. Zápas rozhodl v 87. minutě nejlepší střelec Viktorie Pavel Šulc.

Další články