B-tým v sobotu proti rezervě Bayernu Mnichov | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu proti rezervě Bayernu Mnichov

Slávistický B-tým se v sobotu 10. února utká s rezervou německého velkoklubu z Mnichova. Utkání se odehraje v tréninkovém centru Bayernu od 10:30.

Slávistický B-tým vstupuje do druhé poloviny zimní přípravy. Tu odstartuje ostrým přípravným utkáním proti německému gigantovi Bayernu Mnichov.

„Únor musíme přitvrdit i právě co se týče soupeřů. Neříkám, že jsme hráli nějaké přáteláky, ale přeci jenom hodně točíme sestavu, někdy hrají poločasy odlišné sestavy, ale teď už se budeme více zaměřovat na ustálení té základní sestavy. Budeme více sledovat, jak kdo pracuje, jak kdo s kým má při hře jaké vazby, komu se s kým dobře hraje, v jakém rozestavení se dobře chová. Do prvního mistrovského utkání chceme být připraveni po všech stránkách. Na Bayernu nás čeká určitě hodně mladý tým, ale velmi perspektivní a velmi herně vyspělý,“ říká před utkáním hlavní trenér slávistické rezervy David Střihavka.

Sešívaní odehrají čtvrté přípravné utkání v rámci zimní pauzy s rezervou Bayernu Mnichov v sobotu 10. února od 10:30 v tréninkovém centru německého celku. (FC Bayern Campus, Ingolstädter Str. 272)

Pokud se chystá slávistickou rezervu přijet podpořit, vstupné je zdarma. Přímý přenos z utkání nebude k dispozici.

Aktuálně

PREVIEW: Trpišovský a Zmrzlý před Pardubicemi

22. 2. 2024
Po dvou týdnech a dvou výjezdech čeká slávisty další domácí zápas, do Fortuna Areny přijedou Pardubice. Před zápasem promluvili trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Ondřej Zmrzlý.

Adam Toula přestupuje do Viktorie Žižkov

21. 2. 2024
Dvaadvacetiletý útočník Adam Toula odchází do Viktorie Žižkov. Mládežnický reprezentant do dvaceti let strávil poslední tři sezony na hostování ve Vlašimi, nyní míří ze Slavie na Žižkov.

Hvězdné přání pro Hynka, mistra šestek

21. 2. 2024
Hynek, „mistr šestek“, je klientem Domova pro osoby se zdravotním postižením Jeřabina v Počátkách. I přesto, že trpí vadou řeči, je to velký srandista, co si rád užívá dobré společnosti. Samozřejmě také fanoušek fotbalové Slavie. Spojili jsme pro něj jeho vášně a naplánovali společné odpoledne v Edenu.

Další články