U19 o postup ze skupiny na Al Abtalu s Almeríou | SK Slavia Praha
Více

U19 o postup ze skupiny na Al Abtalu s Almeríou

Slávistický výběr do devatenácti let se ve středu 14. února utká od 10:30 o postup na Al Abtalu se španělskou UD Almeríou.

Slávisté v kategorii do devatenácti let se na svatého Valentýna utkají v posledním utkání základní skupiny Al Abtalu se španělským celkem UD Almería.

Sešívaní mají velkou šanci na postup ze skupiny do vyřazovací části. Aktuálně sešívaní okupují druhou příčku ve skupině, tím že na první místo ztrácejí jeden bod, avšak na třetí Juventus mají dva body náskok. Ze skupiny turnaje Al Abtal postupují první dva celky, tudíž mládežníkům stačí k postupu i remíza. Pokud by slávisté měli shodně bodů s Juventusem, který bude hrát s prvním Monakem 6. března, rozhoduje vzájemný zápas a ten se díky výhře 4:1 přiklání na stranu červenobílých.

Utkání s Almeríou je na programu 14. února od 10:30 ve španělském Salou. Přímý přenos z utkání není k dispozici. Výsledkový servis sledujte na sociálních sítích mládeže. Facebook, X.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články