Double MATCHDAY. Mezi Zlínem a Karvinou | SK Slavia Praha
Více

Double MATCHDAY. Mezi Zlínem a Karvinou

Dva daleké výjezdy přetavili slávisti v zisk čtyř bodů. Valentýnská dohrávka ve Zlíně skončila smírem, v Karviné už byl výběr Jindřicha Trpišovského stoprocentní. Kamery MATCHDAY tradičně cestovaly spolu s týmem.

Na co se v novém dílu MATCHDAY, který poprvé shrne dvě ligová utkání, můžete těšit?

Příčiny bodové ztráty ve Zlíně přiblíží David Zima, který proti Ševcům nastoupil v soutěžním střetnutí poprvé od svého návratu do Slavie.

Neděli si užijeme spolu s Radkem Černým, legenda červenobílých barev v den zápasu s Karvinou slavila jubilejní 50. narozeniny.

Jaké to je mít narozeniny 460 kilometrů od domova?
Kolik gratulací se mu v telefonu sešlo?
Jak on sám vzpomíná na své střety se slezským klubem?
Dozvíte se. A ještě jednou všechno nejlepší, Čerte!

Před výkopem dorazil před kameru i Mojmír Chytil, přál si dvě branky, nakonec se musel spokojit s jednou. Po třígólovém vítězství jsme hovořili s Malickem Dioufem, který se v rámci své soutěžní premiéry za Slavii nachomýtl hned ke dvěma brankám.

A samozřejmě uvidíte skvělé fanoušky, kteří tým při obou "tripech" podporovali, i záběry z kabiny.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! A těšíme se na vás v neděli ve Fortuna Areně, kam dorazí Pardubice.

28. února vychází nové číslo klubového magazínu HALFTIME s exkluzivní zpovědí nového majitele Slavie Pavla Tykače a největším rozhovorem, který kdy liberijská hvězda Oscar Dorley v Česku poskytla. Více na slavia.cz/halftime, předplatné můžete objednat ZDE.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články