Osm slávistů v repre, premiérová nominace pro Vlčka | SK Slavia Praha
Více

Osm slávistů v repre, premiérová nominace pro Vlčka

Na první reprezentační sraz roku 2024 míří hned osm slávistů. Premiérovou pozvánku do seniorského národního týmu obdržel obránce Tomáš Vlček.

Kromě Tomáše Vlčka nový reprezentační trenér Ivan Hašek ukázal také na Davida Douděru, Tomáše Holeše, Mojmíra Chytila, Matěje Juráska, Lukáše Provoda, Jindřicha Staňka a Davida Zimu. Mezi náhradníky jsou připraveni Aleš Mandous, Ondřej Zmrzlý, Petr Ševčík a Václav Jurečka.

Český národní tým má na programu dva přípravné zápasy, 22. března se představí v Norsku, o čtyři dny později v Praze v epet Areně přivítá Arménii.

Svou nominaci v pátek před polednem odkryla také reprezentace do 21 let, která sehraje přípravné utkání se Severním Irskem (21. března v Pardubicích) a kvalifikační duel s Islandem (26. března v Hradci Králové). Červenobílé barvy budou reprezentovat Antonín Kinský, Matyáš Vágner, Denis Halinský, Filip Prebsl, Albert Labík, Marek Icha a Daniel Fila. Mezi náhradníky jsou připraveni Jan Sirotník a Filip Horský.

Všem nominovaným slávistům gratulujeme!

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články