Po reprezentační pauze na béčko! V neděli na Xaverově proti Robstavu | SK Slavia Praha
Více

Po reprezentační pauze na béčko! V neděli na Xaverově proti Robstavu

Slávistický B-tým čeká 20. kolo ČFL. V neděli 31. března vyzve na Xaverově od 10:15 FK Robstav. Vstupenky na utkání budou k dispozici na místě.

Slávisté mají za sebou tři jarní kola, ve kterých zaznamenali stoprocentní úspěšnost. Sešívaní v prvním utkání porazili Admiru 3:0, ve druhém Králův Dvůr 4:0 a v posledním Loko Vltavín 3:0. Českou fotbalovou ligu tak vedou už o čtyři body a mají zápas k dobru.

Svěřenci trenéra Střihavky na Xaverově zatím v sezoně neztratili ani bod a nyní je v neděli čeká tým, kterému na podzim podlehli 0:4.

Robstav se aktuálně nachází na dvanáctém místě tabulky a na jaře získal ze čtyř zápasů čtyři body po jedné výhře a jedné remíze.

20. kolo ČFL skupiny A mezi Slavií B a Robstavem proběhne v neděli 31. března na Xaverově. Výkop utkání je na programu v 10:15 a přímý přenos můžete sledovat na TV COM.

Přijďte podpořit mladé slávisty v nedělním utkání. Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 korun, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Aktuálně

Douděra 2028: Rodina i domov. Jsem tu šťastný

16. 4. 2024
David Douděra prodloužil se Slavií smlouvu do 30. června 2028. V rozhovoru okomentoval bezprostřední dojmy, prozradil, který okamžik považuje v červenobílých barvách za svůj zatím nejsilnější, nastínil plány nejen do konce sezony.

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Čtyři branky Spartě a postup do finále poháru

15. 4. 2024
Slavistky si připsaly další velké vítězství, když v semifinále poháru porazily Spartu 4:0. Branky zařídily Khýrová a po změně stran McLaughlin, Nekesa a Veselá. Ve finále se utkají 8. května se Slováckem, které vybojovalo postup na penalty proti Slovanu Liberec.

Další články